Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Ніжинському консервному заводі у самому розпалі сезон квашеної капусти (відео)

На Ніжинському консервному заводі у самому розпалі сезон квашеної капусти (відео)

 

Сезон квашеної капусти нині у самому розпалі. Про всі родзинки приготування цієї корисної вітамінної смакоти журналісти довідались на Ніжинському консервному заводі, який входить у ТОП-5 виробників консервованих овочів України. Завод виробляє понад 50 видів солінь у вакуумній упаковці під торговою маркою "Грінвіль".Це соління з огірків і томатів, квашена та морська капуста, салати по-корейськи з моркви, капусти, буряка та варені овочі. Беззаперечним лідером продажів є квашена капуста, класична з морквою, солоним огірком, журавлиною та новинка - квашена капуста з хріном.

На заводі квашену капусту виробляють за традиційною технологією, при якій не втрачаються цінні вітаміни.Ірина Тученко начальниця цеху засолювання НКЗ:
- Наше підприємство квасить капусту за традиційними технології. У процесі квашення капусти є такі операції: очищення від поверхневого листя; ополіскування качанів; видалення кочерижки та шинкування.
Після наповнення контейнеру нашинкованою капустою вона передається на ферментацію, а потім на зберігання.
Для якості готового продукту потрібно дотримуватися часу та температури ферментації.

Вже нашинкована капуста подається у транспортер, де до неї вручну додають такі важливі компоненти, як моркву та сіль, згідно рецептури. За процес соління на заводі вже з півстоліття відповідає пані Галина.

Далі капуста подається у контейнер для ущільнення та пригнічення. Дуже важливу роль відіграє сировина. Потрібно не лише виростити овочі необхідних сортів та розмірів, головне - це забезпечити можливість їх правильного зберігання. А це недешеве задоволення і не кожне підприємство має такі складські приміщення з правильним дотриманням температурного режиму та вентиляції.


Завод вирощує всі овочі на власних полях у Переяслівці Ніжинського району. За день завод використовує близько 15 тонн капусти, з якої за день виготовляється до 10 тонн готової
квашеної капусти. Важливу увагу приділяють і фасуванню готового продукту.Віталій Шилак директор з виробництва НКЗ:
- Ми фасуємо продукт у жорсткі формальні плівки, це є унікальною технологією в Україні і ми одні з небагатьох, хто це робить.
Однією з новинок на Ніжинському заводі - є варений буряк.Анастасія Ярошевець директорка з маркетингу НКЗ:
- Буряк випускаємо під торговою маркою "Грінвіль". Це вже чищений варений буряк, яки фасуємо у плівку під вакуумом, не додаємо солі, води та консерватів. Завантажуємо його у автоклав та варимо при високих температурах.
- Використовуємо спеціальний сорт буряка, який солодкий і завжди смачний.Джерело: телеканал “ТІМ”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: капуста, квашення, консерви, Ніжин

Добавить в: