Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівські соцпрацівники надають допомогу 2 тисячам містян

Чернігівські соцпрацівники надають допомогу 2 тисячам містян

 

З прибиранням помешкання, походами до аптеки чи магазину та іншими побутовими справами допомагають чернігівцям соціальні працівники. 6 листопада вони відзначають своє професійне свято. Їхні підопічні – люди, які в силу віку та інших життєвих обставин не можуть дати собі раду і потребують підтримки.

Антоніна Семенець стала соцпрацівницею відносно нещодавно, але досвід на той момент вже мала – раніше вона опікувалася дитиною з інвалідністю.

Антоніна Семенець працює у Деснянському районі Чернігова, за нею закріплені 13 підопічних. Кожного з них вона відвідує двічі на тиждень, а за день зазвичай потрібно завітати до п’ятьох.

З чернігівкою Ніною Йолочкіною у Антоніни Семенець склалися приязні стосунки. Вона називає її найкращим соціальним працівником з усіх, кого вона знає.

Загалом у Чернігові налічується 180 соцпрацівників, їх об’єднує міський територіальний центр соціального обслуговування. Майже 1 900 містян отримують щодня їхню допомогу та підтримку.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: соцпрацівник, Семенець, Йолочкіна

Добавить в: