Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Виплати одноразової допомоги для сімей із новонародженими продовжили ще на п'ять років

Виплати одноразової допомоги для сімей із новонародженими продовжили ще на п'ять років

 

Кожна родина чернігівців при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 листопада погодив черговий список таких сімей.Одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 820 тис грн отримає 92 сім'ї з немовлятами:

40 сімей — по 5 тис грн на першу дитину — на загальну суму 200 тис грн;
46 сімей — по 10 тис грн на другу дитину — на загальну суму 460 тис грн;
3 сім'ї — по 20 тис грн на третю дитину — на загальну суму 60 тис грн;

1 сім'я — 20 тис грн, що народила сьому дитину — на загальну суму 20 тис грн;
2 сім'ї — 40 тис грн, що народили двійню — на загальну суму 80 тис гривень;

На засіданні виконкому 3 листопада члени засідання погодили новий проєкт Програми, аби вона продовжувала працювати у місті ще протягом п'яти наступних років, до 2027.

— Ми підтримаємо із задоволенням. Це свідчення того, що попри всі негаразди з міським бюджетом, попри війну і всі проблеми, місто Чернігів, і це має бути сигналом для всіх містян, що ми продовжуємо підтримувати народжуваність у місті. Ми залишаємось єдиним обласним центром, який має таку Програму, — сказав перед голосуванням за проєкт Програми Олександр Ломако.

Довідково: Така матеріальна допомога видається батькам, які постійно проживають з дитиною та мають свідоцтво про її народження, а також зареєстровані в місті Чернігові. Пакет документів батьки подають до відділу звернень громадян ЧМР (вул.Шевченка, 9). Звернутися за допомогою можна протягом року з дня народження дитини.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: новонароджені, допомога

Добавить в: