Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В ОВА пояснили, чому Чаус не передав позашляховик Hunday Palisade до ЗСУ одразу

В ОВА пояснили, чому Чаус не передав позашляховик Hunday Palisade до ЗСУ одразу

 

Інтернет третю добу гуде через пост у Фейсбуці 46-річного Сергія Гаруса голови “Асоціації обєднаних громад Чернігівщини”  Гарус оприлюднив фото (зробленого влітку) білого позашляховика Hunday Palisade з номерним знаком на чорному фоні 40 01 В1. За твердженням чоловіка новий з салону Hunday Palisade коштує більше 2-х млн. гривень, та уточнює, що вказаний автомобіль на початку війни представники ОВА вилучили з Чернігівського автосалону «Богдан-Авто» за адресою проспект Миру, 241 начебто для потреб оборони міста військовими.«Натомість, в результаті, дане вилучене авто слугує потребам обласного чиновника, голови ОВА В’ячеслава Чауса. «Евакуює» Чауса з роботи до ресторану, а з ресторану – до дому.

Коли вся країна по гривні збирає на автівки для військових, а часто військові воюють на власних авто, такі дії чиновників під час війни потрібно прирівняти до державної зради та карати за законними військового часу!»,
- негодує Гарус.

Публікація про цю ситуацію вийшла 3 листопада у чернівській газеті “Вєсть”, у ній зазначається, що на початку березня з салону «Богдан-Авто» вилучили 12 автомобілів, деякі нові, деякі з СТО. Вячеслав Халупко, директор ПАТ “Закритий диверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Богдан-Капітал”, до складу якого входить чернігівський “Богдан-Авто” пояснив журналістам, що Hunday Palisade - повнопривідний автомобіль, може проїхати будь-де, як всюдихід, він високовартісний через те, що напакований електронікою. Директор "Богдан-Авто" Тараз Заляза зазначив, що усі машини були передані згідно чинного законодавства про військовий стан.

В цей же день виклав своє відео, яке моментально розійшлося по багатьом популярним паблікам та ЗМІ нардеп Гео Лерос. Лерос, зокрема, обурювався і засуджував дії Чауса та зазначив, що звернувся до НАБУ та САП з проханням відкрити кримінальну справу та покарати голову Чернігівської ОВА за використання джипа, виділеного на потреби армії, в особистих цілях.


Зранку 4-го листопада на сторінці ОДА у Фейсбуці з'явився пост, щодо цієї ситуації. Публікуємо його нижче:В інформаційному просторі поширюються матеріали про використання вилученого для військових цілей авто керівництвом ОВА.
Зауважимо, процедура вилучення транспорту у бізнесу під час воєнного стану передбачає передачу його для потреб ЗСУ, що і було зроблено.
Вказаним авто користувалося керівництво Чернігівської обласної військової адміністрації - у березні-квітні для виконання завдань, пов’язаних із обороною області. Також і деякий час після звільнення області для доїзду по зруйнованих ворогом дорогах до громад, які потребували допомоги.

Згодом необхідність у такому авто зникла і ще влітку ОВА перестала ним користуватись. Наразі вказаний Hyundai PALISADE тривалий час використовується ЗСУ.
Вважаємо, що поширення завідомо маніпулятивної інформації, що підриває авторитет керівництва ОВА, є прямою загрозою безпеки регіону. Адже такі дії підбурюють суспільство прикордонної області і роблять його вразливим до ворожої пропаганди.


Також нагадаємо нашим читачам, що згідно декларації 45-річного Вячеслава Чауса, якого 4 серпня 2021 року указом Президента України Володимира Зеленського № 343/2021  призначили на посаду голови Чернігівської ОДА - він людина не бідна. З 2015 до 2021 року працював у компанії «Укргазвидобування», за 2020-й рік отримав  понад 11 мільйонів гривень зарплатні. В Чернігові має квартиру площею 72 квадратні метри, садовий будинок та земельну ділянку у Клочкові – це село біля Седнева. Також володіє автівками Volkswagen Touran 2013 року випуску та KIA Sorento 2017 року. Тож досить дивним і не дуже красивим виглядає той факт, що Чаус позарився на автівку для ЗСУ, якщо сам має не одну машину.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чаус, автомобіль, Богдан-Авто

Добавить в: