Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » АТ «Чернігівобленерго» оприлюднило графік відключень від електроенергії

АТ «Чернігівобленерго» оприлюднило графік відключень від електроенергії

 

В АТ "Чернігівобленерго" роз'яснили графік відключень від електроенергії, який запровадили сьогодні, 3 листопада. Наприклад, назви вулиці без переліку будинків у графіку свідчить, що вулицю повністю відключатимуть від електроенергії, або міські тепломережі ще не подали конкретний перелік номерів будинків."Це сьогодні буде уточнюватися конкретно по Чернігову", — розповіли в обленерго.

У графіку відключень від електроенергії є вулиці, де нумерація будинків повторюється декілька разів. (Наприклад, у Чернігові на вул. Незалежності номер будинку 12 повторюється 11 разів). В обленерго це пояснюють так:

"Це чисто позначення для енергетиків, тому що в цьому будинку можуть бути зареєстровані якісь юридичні особи. Кожну юридичну особу система реєструє, як окремий будинок. Воно все виправиться".
Дачі у мікрорайоні Півці, що у Чернігові, відключатимуть не окремо кожен будинок, а повністю в один і той самий час.

"Якщо брати дачні масиви, вони йдуть, як споживач – вони числяться, як не окремі будиночки, а цілий дачний кооператив", — пояснили в обленерго.

У графіку, де вказані будинки через дріб варто розуміти, що це може означати корпус будинку, або номер квартири.

“Це є у великих будинках окремі квартири, які виділені, як юридична особа. Може там нотаріус зареєструвався у цій квартирі, тому вони подаються окремо. Або якщо через дріб, може бути і корпус будинку”.

Також у графіку вулиця з номером будинку може бути у двох чергах відключень від електромережі. Це пов'язано з тим, що один будинок може живитися від різних ліній електропередач.

Графіки аварійних відключень від електромережі в АТ "Чернігівобленерго" доопрацюють за декілька днів.

Під відключення підпадають 75% споживачів області. Їх розділили на дві групи.


До першої групи віднесли споживачів десяти основних черг графіків аварійних відключень, до другої – увійшов десяток додаткових.
У непарний день місяця перша група буде відключена від електропостачання з 5:00 до 9:00, з 13:00 до 17:00 та із 21:00 до 1:00.

Другу групу відключатимуть з 9:00 до 13:00 та з 17:00 до 21:00. А в парний день відключатимуть навпаки.

Графік для всієї області та м. Чернігів можна подивитись за посиланням https://chernihivoblenergo.com.ua/files/other/Grafik_obmezhen.pdf

Джерело: “Суспільне Чернігів”, сторінка АТ "Чернігівобленерго" у Фейсбк

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електроенергія, відключення, Чернігівобленерго

Добавить в: