Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Речник Повітряних сил повідомив про ймовірність розміщення Росією ракет недоступних для ППО на півночі від України

Речник Повітряних сил повідомив про ймовірність розміщення Росією ракет недоступних для ППО на півночі від України

 

На брифінгу речника Повітряних сил Юрія Ігната від 1 листопада було повідомлено про те, що іранські балістичні ракети, які Росія планує придбати в Ірану, ймовірно, розмістять на північному кордоні України. Як відомо, на півночі Україна межує з Білорусією."Ми будемо вживати всіх засобів захисту від цих ракет. Імовірно вони будуть доставлені на Північ від України, звідки вони можуть запускатись так, щоб загрожувати всій Україні.

300 км одна ракета, інша ракета - 700 км по дальності. Це балістичні ракети. Проти цих ракет ми не маємо ефективного захисту.

Збивати їх теоретично можна, але фактично це дуже важко зробити тими засобами, які ми маємо на озброєнні.

У нас є засоби протиповітряної оборони, а не протиракетної оборони", - сказав Юрій Ігнат.

За його словами, росіяни хочуть придбати в Ірану балістичні ракети типу Іскандер-М, які є на озброєні окупанта. Речник повітряної оборони пояснив, що у росіян закінчуються Іскандери-М і вони уже почали використовувати свій недоторканний запас.

Українські повітряники не можуть збивати балістичні оперативно-тактичні ракети "Іскандер", надзвукові "Онікс", гіперзвукові "Кинджал".

Джерело: "Українська правда"Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ігнат, ППО, Кинджал, ракети

Добавить в: