Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівська школа № 27 із новою директоркою

Чернігівська школа № 27 із новою директоркою

 

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27 із новою директоркою. Сьогодні, 31 жовтня, в управлінні освіти Чернігівської міської ради відбувся конкурсний відбір керівника загальноосвітнього навчального закладу, за результатами якого школу №27 очолить Вікторія Павловська.За словами заступниці міського голови Вікторії Пекур, на конкурс на заміщення вакантної посади була подана одна заявка. Претендентка пройшла всі необхідні етапи конкурсу й сьогодні успішно склала іспит на знання законодавчої бази.

— Члени комісії також побачили дуже успішне розв’язання ситуативного завдання, а також презентацію розвитку закладу освіти. Під час співбесіди безпосередньо з конкурсанткою ми зрозуміли, що найголовніше, що у Вікторії Володимирівни є велике бажання працювати на розвиток освіти, — підкреслила Вікторія Пекур й побажала їй успіхів.

Нагадаємо, конкурс складається з кількох етапів: від прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі; ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу до проведення конкурсного відбору з визначенням його переможця.

Під час конкурсного відбору перевіряються знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», професійні компетентності шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; демонструється презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти. Претенденти також відповідають на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Джерело: Прес-служба Чернігівської міської ради

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа, директорка, Павловська

Добавить в: