Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові скоригують графіки відключень електроенергії

У Чернігові скоригують графіки відключень електроенергії

 

Не інакше як із відключеннями світла, однак більш рівномірними та за зрозумілим графіком. Через масовані обстріли рф і пошкодження, як наслідок майже 40-ка відсотків всієї енергетичної інфраструктури України, здебільшого ТЕС та ТЕЦ, що забезпечують пікові навантаження, останні два тижні нам доводиться жити в умовах обмеження споживання електроенергії. А також із чітким розумінням, що це тільки початок.

Що відбувається в енергетиці та чи можна врегулювати її економію, під час позачергового виконкому чернігівцям пояснив міський голова Владислав Атрошенко.

При цьому одні будинки лишаються без світла на 8-12 годин, а деяких не вимикають взагалі. За словами очільника Чернігова, вони під’єднані до тих ліній, де є споживачі першої групи - об’єкти критичної інфраструктури та генерації, лікарні та підприємства та інші суб’єкти господарювання, для яких відсутність електроживлення є критичною.

І нині задача в тому, аби грамотно збалансувати ці відключення, тобто ліквідувати існуюче просідання і зменшити тривалість знеструмлення за рахунок збільшення кількості споживачів, яких це стосуватиметься, та яким принесе найменше шкоди.

Непланові відключення електроенергії - це колосальні незручності не тільки для населення, а й для виробничих підприємств. Так, наприклад, аварійна зупинка зерносушарок може призвести до загоряння десятків чи сотень тонн зерна, а хлібозаводу - до псування кількох тисяч кілограмів тістової суміші. За чим тягнуться додаткові роботи, проблеми з ринком та серйозні збитки, каже Атрошенко.
Ця зима обіцяє бути найскладнішою за всю історію незалежності України, і обмеження споживання, а також економія людей в години пік та бізнесу дозволять уникнути перевантажень системи і неконтрольованих збоїв для об’єктів життєзабезпечення міст, і попри все - залишатися зі світлом.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: електроенергія, світло, відключення, графік, Атрошенко

Добавить в: