Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сновська громадська організація «Лампа» виграла два проекти на мільйон гривень

Сновська громадська організація «Лампа» виграла два проекти на мільйон гривень

 

Понад мільйон гривень проектів у громаді залучила громадська орга­нізація «Лампа» зі Сновщини за методологічної підтримки U-LEAD.

Завдяки успішній праці заступниці начальника від­ділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради Ірини Мундурс, яка є і співзасновницею ГО «Лампа», за час масштабної військової агресії її команді вдалося отримати фінансову підтримку від іноземних організацій на три проекти. Реалізація од­ного з них завершується в поточному місяці, це були арт-терапевтичні зустрічі з психологічної допомо­ги внутрішньо переміщеним сім’ям з дітьми «КОЛО ПІДТРИМКИ». Донором цього проекту є Інститут еко­номічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу.Сновська міська рада стала інформаційним парт­нером проекту, а самі зустрічі проходили на базі “Простору можливостей” Сновського ліцею №2 Управління освіти міської ради.


А ще два проекти, загальною вартістю понад 1 млн грн, незабаром будуть втілені у життя. «Коли нашу громаду звільнили від російських військ, ми почали писати проектні заявки, щоб за­лучити гранти на відновлення. І не лише інфраструк­тури, а передусім громадської активності. За ці мі­сяці ми написали 7 проектних заявок, із яких 3 отри­мали фінансування. Це неймовірно. Ми дуже вдячні U-LEAD за їхню допомогу та підтримку в написанні цих двох проектів. Навчання та практична допомога дали свої результати», - зазначила авторка проектів Ірина Мундурс.

Проект підтримки дітей та ВПО передбачає за­купівлю 500 наборів продуктів для сімей із прикор­донних сіл громади, а також 300 наборів для учнів. Триватиме проект 3 місяці, але громадська органі­зація ще отримає від грантодавця річний експертний супровід для зростання спроможності команди.

Другий проект спрямований на розвиток мо­лодіжного середовища та громадського активізму мешканців. Так, у місцевому Молодіжному просторі «САМ» створять фотостудію, а протягом трьох місяців триватимуть навчання для молоді громади з питань психологічної витривалості, суспільної згуртованості та патріотичного виховання. За кошти гранту куплять фотоапарат, додаткове обладнання та проведуть на­вчальні тренінги. Навчання щодо написання проектів для всіх зацікавлених осіб постійно організовуються на базі міської ради. Та не всі, хто пише і подає про­екти, отримує фінансову підтримку від грантодавців. Команда ГО «Лампа» і її співзасновники Ірина Мун­дурс, Олександр Гончаренко та Антон Аліфіренко в партнерстві з міською радою та Молодіжною радою при міському голові “САМ” зуміли досягти такого чу­дового результату.

Джерело: газета “Промінь” від 29.09.2022

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: грант, Лампа, Сновськ

Добавить в: