Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 100 чоловік шукали у лісах Прилуччини 86-річну жінку, що майнула за грибами і загубилась на тиждень (фото)

100 чоловік шукали у лісах Прилуччини 86-річну жінку, що майнула за грибами і загубилась на тиждень (фото)

 

На Прилуччині поліцейські розшукали зниклу 86-річну пенсіонерку, яка тиждень блукала лісом. Сьогодні 29 жовтня співробітникам Прилуцького районного відділу поліції вдалося розшукати літню жінку, яка вранці 22 жовтня пішла в ліс збирати гриби і зникла. Правоохоронці знайшли жінку за 20 км від дому. Виснажену і змерзлу пенсіонерку зігріли та передали медикам.
24 жовтня із проханням допомогти у пошуках 86-річної матері, до поліції звернулася її донька. Жінка повідомила, що бабуся пішла з дому в напрямку лісу та не повернулася. Спочатку рідні намагалися знайти її самостійно, але це було безрезультатно.

Поліцейські відразу склали детальне орієнтування для пошуку жінки та розіслали його всім екіпажам груп реагування патрульної поліції на території Прилуцького району. Також повідомлення про зникнення із прикметами зниклої правоохоронці поширили на різних інформаційних майданчиках.

Протягом тижня поліцейські із залученням службового собаки ретельно прочісували навколишні ліси. До пошукової групи також увійшли військові, волонтери та небайдужі місцеві жителі. Загалом близько 100 осіб.

Сьогодні поліцейські знайшли літню жінку разом з її собакою поблизу смт Варва. Між цим населеним пунктом та її селом відстань складає близько 20 км.

Правоохоронці доправили літню жінку до лікарні. Поліція також потурбувалася про її собаку Муху, яка увесь час не залишала свою господарку - чотирилапу нагодували та напоїли.
Джерело: Поліція Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гриби

Добавить в: