Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Діана Первакова з Мени зняла кліп на власну пісню, сидячи на згорілому російському танку

Діана Первакова з Мени зняла кліп на власну пісню, сидячи на згорілому російському танку

 

Учасниця менського гурту «Дивина» Діана Первакова написала власну пісню і на неї зняли кліп.— Пісню «Припиніть» я написала на другому місяці повномасштабного вторгнення, — розповідає юна поетеса. — На її написання пішло всього декілька днів.

Діана навчається у 10 класі менської школи імені Тараса Шевченка. Їй 15 років. І вже 2 роки займається у гітарній школі Артема Тихонова.


— Дівчина зі здібностями. Якось просто дуже швидко і легко їй давалося навчання, – каже про Діану викладач гітарної школи Артем Тихонов. — Голос теж дуже гучний та чіткий. Ну і, звісно, її успіхи разом з дівчатами з гурту «Дивина», перші місця на конкурсах та її досвід вилився у першу авторську пісню. Дуже пишаюся нею, адже бачити результати своїх учнів – це значить надихатися через їхні успіхи.

— Мої подружки, учасниці гурту «Дивина», похвалилися Артему Івановичу, що я написала пісню. Він і запропонував мені зняти на неї кліп. Ну а я, звичайно, від такої пропозиції не відмовилася, – зізнається Діана. – У цю пісню я вклала всі свої почуття і емоції, які з'явилися у мене під час повномасштабного вторгнення.Джерело: "Сусіди Сіті"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Первакова, Мена

Добавить в: