Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Дві чернігівки з один вечір втратили майже 90 тисяч гривень шахраїв з фейкового ООН

Дві чернігівки з один вечір втратили майже 90 тисяч гривень шахраїв з фейкового ООН

 

27 жовтня до поліції звернулася 26-річна мешканка Чернігова із повідомленням, що з її банківського рахунку зникло майже 65 тисяч гривень. Жінка розповіла поліцейським, що в соцмережі вона побачила повідомлення про оформлення «грошової допомоги» нібито від відомої міжнародної організації.

Перейшовши за посиланням, їй необхідно було ввести секретні дані банківської картки під приводом «перерахування грошової виплат». Потерпіла виконала ці умови, після чого з її рахунку зникли кошти.

Також вчора до поліції звернулась 34-річна мешканка Чернігова, яку ошукали шахраї за аналогічною схемою. Жінка перейшла за невідомим посиланням в Інтернеті і під приводом «оформлення допомоги» вказала секретні дані своєї банківської картки. Невідомі зловмисники отримали доступ до її рахунку та зняли 24 тисячі гривень.
Нині поліція розшукує причетних до шахрайств у рамках відкритих кримінальних провадженнях.

Поліція наполегливо рекомендує: в Інтернеті нікому не повідомляйте жодних відомостей про свої банківські картки. Адже переходячи за сумнівними посиланнями, ви даруєте зловмисникам свої персональні дані. В результаті чого шахраї можуть привласнити всі заощадження з ваших банківських рахунків і навіть кредитний ліміт.Пам’ятайте: інформацію про справжні державні виплати та порядок їхнього отримання потрібно перевіряти лише з офіційних джерел.

Джерело: Поліція Чернігівської області

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: шахраї

Добавить в: