Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У муніципалітеті повідомили, коли в Чернігові може початися опалювальний сезон

У муніципалітеті повідомили, коли в Чернігові може початися опалювальний сезон

 Григорій Годун начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЧМР:


- Опалювальний сезон закладів охорони здоров'я почнеться 17-го жовтня. З 24-го жовтня ми включимо опалення у дитячих садках та житлових будинках наших містян.

- 31-го жовтня, коли діти повернуться з канікул опалення буде у школах.

Згідно постанов Кабміну і наказів профільних міністерств рішення про початок опалювального сезону приймається на місцях, проте, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить +8 за Цельсієм та нижче, тому дата в Україні вже давно не фіксована.

- 15-го жовтня це умовна дата підключення опалення, тож ми дивимось, яка середньодобова температура повітря. З Гідрометцентром працюємо кожен день і бачимо, яку температуру можемо очікувати найближчим часом.

Цей опалювальний сезон буде найважчим за всю історію України, зважаючи на війну і удари росіян по енергетичній інфраструктурі країни.
В оселях українців, як і чернігівців може бути холодніше, ніж минулого року, оскільки ще влітку Уряд затвердив постанову, за якою на прийдешній опалювальний сезон виробники електроенергії мають зменшити споживання газу на 10%

- Ми розмовляли з керівниками ТЕЦ, Облтеплекомуненерго. Температура в оселях буде близько 18-19 градусів. Нижче ми не можемо дати.

Нагадаємо, тарифи на тепло для населення не збільшуватимуться і залишаться на рівні минулорічних. Гаряча вода в оселях чернігівців також має з'явитися з початком опалювального сезону.Джерело: телеканал “Дитинець”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, Годун

Добавить в: