Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівщина попрощалась ще з трьома захисниками, всі були з однієї військової частини

Чернігівщина попрощалась ще з трьома захисниками, всі були з однієї військової частини

 

На жаль, Чернігівщина продовжує втрачати своїх чоловіків у війні, яку розвязала проти України росія. Сьогодні, 8 жовтня Чернігівський обласний ТЦК та СП повідомив про три похорони захисників. Двоє з них були — уродженцями м.Чернігів.

Старший сержант Грищенко Олександр Васильович народився 19 липня 1974 року у Чернігові. Тут закінчив місцеву ЗОШ №23, а після неї - Чернігівський радіозаводський технікум. До війни Олександр працював в органах МВС України, а останні 6 років перебував на пенсії. У березні 2022-го після початку повномасштабного ворожого вторгнення долучився до лав оборонців України та потрапив на службу у військову частину А7105 на посаду головного сержанта одного зі стрілецьких взводів підрозділу, з яким мужньо виконував свій військовий та громадянський обов'язок, даючи гідну відсіч загарбнику.

Разом з ним у військовій частині А7105 службу проходив ще один чернігівець - солдат Кулініч Дмитро Валерійович. Народився він 3 травня 1984-го року. У 2001 році закінчив Чернігівську ЗОШ №31, після чого вступив на навчання до Чернігівського політехнічного інституту. Після його закінчення працював спеціалістом з монтажу опалювальних систем, був також підприємцем. Разом з Олександром на посаді гранатометника одного зі стрілецьких відділень він віддано захищав Україну від загарбника.

На жаль, 29 вересня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Одрадівка на Донеччині Грищенко Олександр та Кулініч Дмитро загинули.

Сьогодні у Чернігові рідні та друзі, разом з побратимами загиблих земляків провели їх в останню путь, попрощавшись у Катерининській церкві та поховавши полеглих воїнів на кладовищі "Яцево".

Солдат Гапон Олег Сергійович народився 23 грудня 1992 року у селі Трисвятська Слобода. Після початку повномасштабного ворожого вторгнення долучився до лав Збройних Сил України, аби зі зброєю в руках стати на захист Батьківщини. Він також потрапив на службу до складу військової частини А7105, де до останнього боровся за мирне небо Незалежної України.

На жаль, 2 жовтня під час бої під Бахмутом на Донеччині Гапон Олег загинув.


Сьогодні рідні та близькі востаннє попрощалися з ним, вшанувавши світлу пам‘ять полеглого Захисника та поховавши його на кладовищі рідного села.Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: захисники, прощання, Грищенко, Кулініч, Гапон

Добавить в: