Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прилуцький фаховий медичний коледж на своє 95-річчя отримав 11 ноутбуків

Прилуцький фаховий медичний коледж на своє 95-річчя отримав 11 ноутбуків

 

У навчального закладу, як і в кожної людини є свій день народження, своя біографія, певні етапи, що відіграють особливу роль у його житті. А ювілей - є перехрестям минулого, теперішнього і майбутнього. Саме на такому перехресті стоїть сьогодні Прилуцький фаховий медичний коледж, якому в жовтні 2022-го виповнюється 95 років.

З цієї нагоди 6-го жовтня в актовій залі закладу пройшли урочистості. Вони зібрали педагогічний і студентський колективи, випускників та колег-медиків, чисельне представництво влади області, міста Прилуки та району. Відкривала зібрання господиня коледжу Тетяна Котляр.

Прилуцький фаховий медичний коледж - один із найстаріших і найавторитетніших профільних закладів не лише на Чернігівщині, а й в Україні. І не зважаючи на його поважний вік заклад має широкі перспективи, говорили у своїх виступах представники влади всіх рівнів.

Новий нещодавнопризначений Начальник управління охорони здоров’я Андрій Лінник (з 2-го квітня 2022-го року) вперше відвідав данний заклад і сказав, що був дуже приємно вражений станом, у якому знаходиться коледж. Задля поповнення матеріально-технічної бази коледжу Лінник передав закладу 10 сучасних ноутбуків від Чернігівської ОВА.


Приймав коледж подарунки і привітання і від своїх випускників, зокрема випускник Максим Бєдік передав ноутбук від нардепа Валерія Дубіля.

З часу свого заснування Прилуцький медколедж дав путівку в життя багатьом своїм випускникам. Вони працюють в лікувально-профілактичних закладах по всій Україні та за кордоном. Серед них і Олег Шевчук - завідувач урологічного відділення Прилуцької ЦМЛ. Вчився тут 4 роки з 1981-го по 1985-й. Він теж привітав свою alma mater.Джерело: ТК “Прилуки”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медколедж, Прилуки, Котляр

Добавить в: