Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ремонт будинку на вулиці Бєлова, 37 ускладнює те, що там проживають люди

Ремонт будинку на вулиці Бєлова, 37 ускладнює те, що там проживають люди

 

У панельний будинок на вулиці Бєлова, 37 у лютому-березні летіли десятки ворожих мін і снарядів. Василь Петрович із 8-ї квартири, згадує той день, коли і до них прилетіло. Ледь встигли з дружиною вибігти у коридор, як снаряд потрапив у кухню. На щастя, вони залишилися живі, лише дружину контузило, а квартира перетворилася на решето - жодної вцілілої речі. Сьогодні Василь Петрович допомагає будівельникам розбирати завали.

І таких багатоповерхівок, які постраждали від прямих влучань, у Чернігові близько 150. Кожний об’єкт по-своєму складний. З міського бюджету на це вже виділено більше 120 млн. грн. Будівельники, які звикли зводити нові об’єкти, були вражені, коли побачили ці руйнування.Костянтин Тарасавич виконроб:

- На цих об'єктах у двох корпусах (будинок має 5 корпусів) самі страшні дві квартири, ті, куди був прильот. Від цих двох прильотів постраждали 3 квартири і в першому під'їзді - три квартири.
Прилетіло у вікно, вибуховою хвилею розбило підлогу і стелю. Потім прилетіло у сусідню квартиру. Дві зовнішні стінові панелі. Це третій і другий корпуси будинку.

Фахівці із Києва вже провели експертизи у пошкодженому будинку. Як розповів представник підрядника Андрій Прима, наразі будівельники проводять демонтаж пошкоджених елементів, які неможливо відновити. Їм весь час доводиться бути на зв’язку з експертами і проектною групою, адже під час роботи виникають все нові обставини.
Андрій Прима представник підрядника:
- Складнощі в тому, що ми виконуємо роботи, де проживають люди. Насамперед це безпека людей та виконавців робіт.
Нюанси виникають майже кожні 30 хвилин, тому що при демонтажі деяких конструкцій відкриваються все нові і нові пошкодження.

Багатоповерхівка на Бєлова, 37 – одна з тих, що потребує складного ремонту. Тут є світло, газ, працює ліфт, але будівля як суцільна відкрита рана. Головна задача, яка стоїть перед будівельниками, відновити житло людей і зробити все можливе, щоб і в їхні оселі прийшов опалювальний сезон.Джерело: телеканал “Новий Чернігів”

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бєлова, ремонт, будинок

Добавить в: