Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В університетах Чернігова стартувало навчання

Радио

В університетах Чернігова стартувало навчання

 

"Чернігівська політехніка" повертається до активної роботи. 3 жовтня в університеті стартував новий навчальний рік. У цей день для першокурсників влаштували знайомство з закладом та його керівництвом. Незважаючи на похмуру погоду, настрій у новачків піднесений. Серед натовпу однолітків вони намагаються знайти своїх одногрупників та кураторів.

Цього року до "Чернігівської політехніки" прийшли на навчання 908 першокурсників - майже стільки ж, скільки у 2021-му. У холі університету, вперше наживо побачивши своїх одногрупників, вони активно спілкуються та знаходять нових друзів.
Протягом першого семестру студенти "політехніки" всіх курсів навчатимуться онлайн. За це вони самі проголосували в опитуванні. Однак керівництво університету не виключає можливості повернення студентів до аудиторій наприкінці року.
Під час активних боїв "Чернігівська політехніка" постраждала від російських обстрілів. Були і прямі влучання. Їхні сліди досі помітні як ззовні, так і всередині будівлі університету. Через вибиті вікна та шибки до приміщень потрапляє осінній холод. Замінити їх, а також систему опалення зараз є пріоритетним завданням. Разом з тим йде робота над відновленням матеріально-технічної бази закладу.


За словами Олега Новомлинця, цього року серед абітурієнтів, які подавали документи до "Чернігівської політехніки", стабільно популярною залишилася сфера ІТ. Водночас побільшало бажаючих опанувати інженерні та технологічні спеціальності. А от економістів, правників і фінансистів порівняно з попередніми роками меншає.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: студенти, навчання

Добавить в: