Лікарі отримали житло у Ніжині

 

Попри війну і пов’язані з нею труднощі в Ніжині забезпе­чують молодих фахівців службовим житлом. 27 вересня міський голова вручив ордери і ключі від квартир одразу двом подружжям медиків.

Однокімнатна квартира дісталася парі сімейних лікарів із Ніжинського центру первинної медико-санітарної допомоги - Дмитрові Пемпку (він переїхав у Ніжин із Волині) і Марині Андрюшкіній (вона уродженка Сумщини). А в новій двокімнатній квартирі тепер мешкатиме подружжя лікарів-інтернів, що працює в Ніжинській центральній міській лікарні імені Миколи Галицького, - ортопед-травматолог Олександр Лях (він із Ніжина) і хірург Інна Лях (вона перебралася до чоловіка зі Львівської області).

- Приїхавши до Ніжина, ми не знали, чого нам чекати, як при­йме нас це місто. Зараз же я розумію, що всі наші хвилювання були марними. Незважаючи на війну в країні, на епідемію, місь­ка влада знайшла можливості, щоб забезпечити молодих фахів­ців житлом. Це найвищий рівень поваги, - сказав лікар Дмитро Пемпко.

Службовим житло вважатиметься упродовж десяти років поки медики працюватимуть у ніжинських лікарнях. Опісля вони зможуть оформити квартири у власність.На фото зліва направо: Інна Лях, Олександр Лях, Дмитро Пемпко, Марина Андрюшкіна

Джерело: газета “Гарт” від 29.09.2022,  Олексій ПРИЩЕПА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лікарі, житло, Ніжин

Добавить в: