Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Сновські діти збирають мільйон для ЗСУ

Сновські діти збирають мільйон для ЗСУ

 

Дитячих блокпостів у Сновську вже близько де­сяти. Хлопчачі - із дерев’яною зброєю, «їжаками» та автомобільними шинами. Дівчачі, з плакатами «Слава Україні!», пиріжками и компотом на продаж. Цін немає. Кожен покупець платить скільки може. Вік дітлахів - від 5 до 13 років. Усі збирають гроші для ЗСУ.

Коли до цьо­го долучаються ді­ти, це реально на­дихає. Розумієш: ми об'єднуємося заради однієї ме­ти - найскорішої Перемоги, — го­ворить кумир усіх дитячих блокпос­тів волонтер Де­нис Данилов. Саме йому ді­ти передають зі­брані гривні, а він перераховує їх на банківську карт­ку й оприлюднює в соцмережах кви­танції.

9 серпня Де­нис разом з інши­ми волонтерами почав збирати ко­шти на чотири безпілотних літальних апарати. Мета — міль­йон гривень за місяць. Вже зібрано понад 100 тисяч, із них більш ніж 7 тисяч гривень — внесок дітей.
- Даша, Ліза, Люба, Лєра і Льоша назбирали більш ніж 4 тисячі Маленька красуня Ілона робила і продавала браслетики. Передала 1200 гривень. Долучилися вихован­ці секції вільної боротьби СК «Витязь», міські хлопчики і ді­вчатка, — розповідає Денис про своїх юних помічників.

Дітей він знає тільки в обличчя і на ім’я. Каже: маленькі патріоти не прагнуть похвали, хоч і роблять велику справу.
І все ж таки при нагоді старається передати їм смаколиків.


Його волонтерський шлях розпочався в перших числах березня. Разом з іншими Денис вивозив людей із Черні­гова
- Завдяки хлопцям із ТРО та ДСНС вдалося допомогти сотням містян і тим, кого війна застала дорогою додому. Це була чітко налагоджена робота з боку тих, хто вивозив меш­канців з-під обстрілів, і тих, хто їх зустрічав, щоб доправи­ти далі. Прокидаючись, я хотів тільки одного щоб сьогод­ні ніхто не помер.

Після звільнення Чернігівщини Денис став допомагати ЗСУ. За зібрані кошти вже придбано багато необхідних вої­нам речей - від турнікетів до автомобілів.

Місяць тому почали виготовляти окопні свічки (парафі­нові та воскові), які вже зігрівають наших бійців на фронті. їх також можна використовувати для освітлення і приготування їжі. В залежності від розмірів окопні свічки можуть горіти від 2 до 6 годин.

Джерело: газета “Гарт” від 22.09.2022, Марія ІСАЧЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Данилов, волонтер, Сновськ

Добавить в: