Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Приціл нічного бачення: для чого потрібен

Радио
Радио

Приціл нічного бачення: для чого потрібен

 

MskAZGCUFtnSVHzx27KhWTu62lA0h5XC0snBK7ueJe6uiOcWIBZbczlkT5Nw94nptbOwnJofGKxZWPebqpMRAK7AlDA5G17WGmM69mch51-r8C5HwpvHq710sc6MAjhaHXV0Q7rSrSt7XNhmbMrPCOOo1kerb7ik2pmUhTMBdj7oj3dZ5FvtFeLDHA

Приціл із здатністю нічного бачення функціонує завдяки особливим технологіям виробництва. Слабке освітлення об'єктів посилюється за рахунок роботи прожектора з інфрачервоним випромінюванням та наявністю спеціального електронного оптичного перетворювача. У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати будь-яку відповідну продукцію світових брендів. Товари представлені в широкому асортименті.

Прибор нічного бачення купити можна для здійснення різних цілей. Його використовують як спостереження, у тому числі і під час військових операцій. Завдяки висококласним характеристикам, які мають пристосування, їх можна використовувати професійно.

Різновиди приладів нічного бачення

Оптику, що пропонується покупцям, можна поділити на три види:

1.       Пристосування початкового рівня. Їхня ціна досить низька, однак і відстань виявлення невелика.

2.       Вироби середнього класу. У таких моделях дальність збільшено, а автономність функціонування підвищена.

3.       Професійна високоякісна оптика.

Залежно від призначення та подальшого застосування продукції вона може бути цифровою чи електронною. Перший варіант працює за принципом проектування зображення в нічний час, відображаючи отриманий результат на плівку. У разі зображення багаторазово посилюються. Другі моделі мають інтегровану матрицю цифрового типу. Його використовують навіть у денний час при яскравому освітленні.

Купити приціл нічного бачення

За допомогою прицілу можна посилити слабке висвітлення. Такий ефект досягається завдяки оптичному електронному перетворювачу та прожектору, яким додатково оснащуються товари. Наш спеціалізований інтернет-магазин Топ Оптикс (https://topoptics.com.ua/uk/) надає продукцію виробників зі світовим ім'ям, а саме «Armasight» та «ATN». Широкий вибір приладів надає можливість вибрати найбільш підходящий варіант із безлічі запропонованих. Таким чином, нове придбання може повністю відповідати всім вашим очікуванням, задовольняти потреби та цілі, для яких купується виріб.

Клієнтам пропонуються вироби кількох поколінь на вибір, перше з яких є початковим рівнем, друге відрізняється якістю середнього рівня, а третє підійде для професійних цілей. Придбати продукцію можна з доставкою по всій Україні.

Джерело інформації: Професійна оптика для військових - інтернет магазин ТопОптікс (topoptics.com.ua)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект