Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Двічі вбивця зарізав насмерть пенсіонерку, що жила біля прикордонної стіни на Сновщині

Двічі вбивця зарізав насмерть пенсіонерку, що жила біля прикордонної стіни на Сновщині

 

1 вересня Корюківський районний суд відправив у СІЗО 44-річного Василя Мельника. Чоловіка підозрюють у вбивстві 73-річної Валентини Россол, жительки села Клюси на Сновщині. Валентина Іванівна була дружиною 83-річного Миколи Россола, колишнього сільського голови Клюсів. Хата Россолів — за триста метрів від кордону (дротяної стіни Яценюка). Та не тільки зовнішніх ворогів варто боятися.Історія з вбивством якась мутна. У Клюсах балакають, що до хати Россолів близько четвертої ранку 28 серпня зайшло двоє в балакпавах з автоматами. Захистити пенсіонерів було нікому. Донька живе в росіі, син - колишній правоохоронець, у Городні.
Микопу Давидовича засліпили ліхтарем та, погрожуючи розправою, зачинили в кімнаті. Вапентину Іванівну штрикали ножем і навіть хотіли підпалити. Коли нападники пішли, жінка намагалася дійти до вікна, щоб покликати на допомогу. Там і знайшли її в калюжі крові. Дід, коли вийшов, уже нічим не міг зарадити. Пішов до сусідки, теж колишньої головихи Ніни Качури, і розповів, шо сталося. Кажуть, з дому нічого не пропало.

За офіційною версією поліції, п'яний Мельник увірвався до старень­ких, став вимагати горілку. Після відмови почав бити господиню ножем (два удари в шию, три в живіт). Від масивної крововтрати жінка померла на місці. Про другого — ні слова. Убивцю шукали три дні. Був задіяний спецпідрозділ поліції «КОРД». Зцапали в сусідньому селі в нежилій хаті. А там, де він тимчасово мешкав, у дровітні, знайшли автомат, чотири магазини з набоями, 118 штук, 21 пачку цигарок «Прилуки класичні», 26 900 гривень, мобільний телефон REDMI 9, два предмети, схожі на корпуси гранат, та два запали. У господарчій споруді — шість корпусів гранат РГО, два корпуси Ф-1, речовину, схожу на пластид, 150 патронів калібру 5.45, пару спортивного взуття, плащ з плямою бурого кольору, зовні схожою на кров, штани спортивні, куртку з плямами бурого кольору. Під час обшуку Мельник пояснив, шо саме в цьому одязі він перебував у момент вбивства жінки в селі Клюси.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 «Умисне вбивство». Мельнику загрожує до 15 років ув’язнення. Та тюрма йому не страшна. Він з 18 років по тюрмах кочував. Сидів 10 років за задоволення пристрасті неприродним способом і вбивство. Після того, як вийшов, через два роки вбив людину на Миколаівщині. Отримав п'ятнашку. Відсидів 14. Вийшов 23 січня 2020 року умовно-достроково Ще мав непогашену судимість.


P.S. З початку року в області скоєно 35 убивств. Коли приходять за горілкою, а забирають життя, — не така вже і рідкість на Чернігівщині. З 2001 року на моїй пам'яті таких випадків більше двох десятків. Що характерно, знаряддя вбивства — ніж. Жертвам перерізують горло. Дехто із загиблих за життя торгували спиртним (у них вдома були точки). Щодо родини Россолів, то вони в такому бізнесі - не були помічені. Валентина Іванівна колись працювала бібліотекарем, трохи в бухгалтерії, вирізнялася порядністю.

Джерело: газета "Вісник Ч" від 08.09.2022, Валентина ОСТЕРСЬКА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мельник, Россол, Клюси, вбивство

Добавить в: