Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Шуруповерти, особливості та призначення

Радио
Радио

Шуруповерти, особливості та призначення

 Шурупокрут – найпопулярніший інструмент як серед домашніх майстрів, та і серед професіоналів. За допомогою нього закручують та відкручують шурупи, гвинти, саморізи та інші кріпильні елементи, свердлять отвори у дереві, металі, гіпсокартоні, пластику тощо. Користь шурупокрута важко переоцінити.

Особливості використання шурупокрутів

Головною перевагою шурупокрутів є можливість налаштування потрібного зусилля затягування. Для цього в конструкцію додана обмежувальна муфта. При досягненні встановленого зусилля вона зупиняє обертання патрона, що допомагає вберегти від пошкодження чи руйнування сам матеріал, біту чи кріплення. Велика кількість налаштувань дозволяє працювати з матеріалами різної твердості.

За типом живлення бувають мережеві та акумуляторні шурупокрути. Мережеві не мають обмежень за часом безперервної експлуатації, легкі та недорогі. Однак існує один важливий недолік – мобільність приладу обмежується довжиною кабелю та мережевого подовжувача. Через це їх часто використовують на постійному робочому місці чи для нерегулярних побутових завдань.

Головна перевага акумуляторного шурупокрута (як і будь-якої акумуляторної техніки) – це мобільність. Ним можна користуватися будь-де: вдома, у горах, у лісі, на безлюдному шосе, на вершині хмарочоса. Не потрібно шукати розетку чи тягти дріт. Під’єднали акумулятор і працюєте!

Однак є і недоліки:
  • висока вартість;
  • обмежений час безперервної роботи;
  • до ваги шурупокрута додається вага акумулятора.
Крім того, варто пам’ятати правила експлуатації та зберігання самих акумуляторів. У разі їх порушення ви не тільки не зможете скористатися інструментом у відповідальну мить, але й доведеться купувати нові акумулятори.

Шурупокрути INTERTOOL

Українці з року в рік обирають шурупокрути INTERTOOL за високу якість, надійність та доступну ціну. Обрати той, що підійде саме вам, ви можете за посиланням https://intertool.ua/catalog/elektroinstrument-i-oborudovanie/shurupoverti/. Також за допомогою ви можете звернутися на гарячу лінію інтернет-магазину. Кваліфіковані спеціалісти дадуть відповіді на всі ваші питання, допоможуть у виборі інструмента та приймуть замовлення.

INTERTOOL – інструмент в кожен дім!

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


Центр Комплект