Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Як вибрати свій перший метальний ніж

Радио
Радио

Як вибрати свій перший метальний ніж

 

Метання ножів – це не лише серйозний вид спорту, за яким проводиться безліч змагань, але й чудова розвага у поході, на пікніку чи задньому дворі будинку. Заняття з такими ножами дозволить вам розвинути координацію, загострити око і підвищити уважність. Також ви зможете зміцнити зв'язки та м'язи рук та налагодите зв'язок «мозок-руки». Однак варто пам'ятати, що метання необхідний спеціалізований вид холодної зброї, а звичайні складні ножі або кухонні ножі використовувати вкрай небезпечно.


Чому не можна використовувати звичайні ножі для заняття метанням?

Якщо ви не знаєте, де купити метальні ножі, не варто користуватися звичайними для такого виду. Ви зможете замовити якісні снаряди для метання на сайті інтернет-магазину One-click, що стосується експлуатації «домашньої» холодної зброї, є кілька причин не робити цього:

  • вихід ножа з ладу;
  • небезпека отримання травми;
  • відсутність користі.

Класична холодна зброя виготовляється з м'якої сталі, яка швидко притупиться, якщо метати її в дерево. Також у таких ножів рукоятка не призначена для ударів та підвищених навантажень.

Варто розуміти, що у снарядах для метання гострий лише наконечник, а не все лезо. Якщо ви кидатимете складаний або кухонний ніж, то обов'язково поріжете руки. Особливо часті випадки травм, коли клинок лопається під час удару, а гострі краї клинка відлітають у метальника.

У спеціалізованих снарядах дотримується ідеального балансу і ваги, чого немає в інших типах холодної зброї. Саме тому тренування з туристичними та навіть мисливськими кинджалами не дадуть жодного результату.

На що звертати увагу під час вибору холодної зброї для метання?

Якщо ви збираєтеся купити свій перший метальний ніж, звертайте увагу на такі моменти:
  • не женіться за компактністю, тому що маленьким снарядом важко потрапити в ціль;
  • вага клинка має бути в діапазоні 180-200 грамів, а довжина від 22 до 28 см;
  • що вище спортсмен, то довшим має бути клинок.

При визначенні ідеального балансу зверніть увагу на стиль вашого метання. Для стандартного хвата за рукоятку знадобиться снаряд зі зміщеним центром ваги до загостреного кінчика. При хваті за лезо важчою має бути рукоятка. Початківцям ми радили б вибрати золоту середину.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект