Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Розмістити оголошення у кращі газети і сайти Чернігова тепер можна за новою адресою

Розмістити оголошення у кращі газети і сайти Чернігова тепер можна за новою адресою

 

Чернігівська Медіа Група повідомляє про відновлення роботи Центрального Пункту Прийому Оголошень (ЦППО). Раніше він розміщувався по вул. Шевченка, 42, а з вересня пункт відновив свою роботу та переїхав на нову адресу: м. Чернігів, проспект Перемоги, 114.

Це дев’ятиповерховий житловий будинок, який розташований біля зупинки «Палац дітей та юнацтва» (район Пʼяти кутів). На першому поверсі будинку є магазин «АТБ», а вхід в Центральний Пункт Прийому Оголошень розташований у дворі будинку. Схема розміщення додається.Нагадаємо, що в Центральному Пункті Прийому Оголошень ви можете розмістити свої оголошення у популярні чернігівські газети: «Сім Днів», «Гарт», «Вісник Ч», «Весть». А також на кращих інтернет-сайтах Чернігова та України: OBYAVA.ua, AVISO.ua, GOROD.cn.ua, 0462.ua, MYNIZHYN.com, SLAVUTICH.cn.ua.

Також тут можна оформити підписку на газету «Сім Днів». Редакція вже готує для вас щорічну передплатну акцію на газету з обов’язковими подарунками та зниженою пільговою ціною.

За цією адресою також знаходиться і сама редакція газети «Сім Днів», а також офіс «Чернігівської Медіа Групи»*, тож якщо у вас будуть якісь питання і ви хочете завітати до газети, то ласкаво просимо.Отже, будемо раді бачити наших старих і нових клієнтів Центрального Пункту Прийому Оголошень за новою адресою: проспект Перемоги, 114. Наші уважні співробітниці проконсультують вас і розмістять ваші оголошення саме на тих інтернет-сайтах і саме в тих газетах, де вони будуть максимально ефективні. Пункт працює з понеділка по пʼятницю з 9-00 до 18-00.

Телефони для довідок: 098 428-27-10 (Viber), 653-650.

Чекаємо на вас!


* * *

* Чернігівська Медіа Група – незалежна медіакомпанія, яка працює на ринку Чернігова з 1997 року. Основні напрямки діяльності компанії:

- реклама в ефірі девʼяти кращих FM радіостанцій Чернігова: XIT, Люкс, Рокс, Наше радіо, Релакс, Мелодія, Шансон, радіо Байрактар, Power;

- реклама на популярних інтернет сайтах регіону: GOROD.cn.ua, 0462.ua, MYNIZHYN.com, SLAVUTICH.cn.ua, OBYAVA.ua;

- реклама в друкованих медіа: газета «Сім Днів» та журнал «BOOM!»;

- видання туристичної карти Чернігова;

- реклама на популярних сторінках в соціальних мережах: Facebook, Viber, Telegram, Instagram;

- Центральний Пункт Прийому оголошень в газети і сайти Чернігова і України та сервіс OO.CN.UA (Оголошення Онлайн);

- Кіоскова мережа Чернігова «Чернігівпреса».

З питань співробітництва та розміщення реклами телефонуйте: 653-653, пишіть: reklama@cmg.cn.ua.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пункт прийому оголошень, оголошення, Чернігівська медіа група, газети, сайти

Добавить в: