Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » За даними прокуратури під час благодійного ярмарку на Валу постраждало 4-ро дітей

За даними прокуратури під час благодійного ярмарку на Валу постраждало 4-ро дітей

 

Як повідомлялось раніше, сьогодні в історичному центрі Чернігова на Валу близько 13.30 пролунав вибух. Причиною став боєприпас, який здетонував.
В цей день мав проводитися благодійний ярмарок під назвою "Північний шарварок", його було широко анонсовано у соцемережах.
Співорганізаторка - Олена Котенко, саме у неї брали інтерв'ю журналісти "Суспільне Чернігів", коли пролунав вибух.В рамках події, окрім благодійного аукціону, в ході якого можна було виграти сертфікати на послуги чернігівських майстрів, фуд-корту, свято для малечі та музичні виступи було також проведено виставку зброї, якої не було в анонсі даної події, розміщеною Оленою Котенко.


Як повідомив нашому виданню директор Художнього музею Юрій Ткач, біля якого проводився даний захід, організатори попросили у нього підключитися до електрики.
Відмовити він не міг, оскільки земля, біля музею - не приватна. Ткач зауважив, що йому показували програму заходу і даних про виставку зброї там не було.В той же час, Офіс Генерального прокурора у своєму телеграм-каналі повідомляє, що за даними слідства, 3 вересня 2022 року в місті Чернігові під час проведення виставки зброї військовослужбовці територіальної оборони демонстрували цивільному населенню зброю та боєприпаси. Під час демонстрації один з боєприпасів здетонував. В результаті цього було травмовано п’ятеро осіб, серед них четверо дітей віком від 2 до 12 років.

Наш журналіст намагався взяти коментар у представників тербороборни, які судячи з усього й принесли зброю на захід, та вони поводилися вкрай агресивно, наставили у присутності поліцейського на журналіста зброю, наказали видалити всі фото, де видно зброю з виставки з телефону.

Вирішується питання щодо затримання причетних до злочину осіб в порядку ст. 208 КПК України та повідомлення їм про підозру.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ДБР. Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Центрального регіону здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ч. 2 ст. 414 КК України).

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ярмарок, зброя, виставка

Добавить в: