Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Жителі Малого Устя незадоволені роботою фельдшера
Рекламодателям

Радио
Радио

Жителі Малого Устя незадоволені роботою фельдшера

 

Малоустенці обурені безвідповідальністю свого фельдшера. Жодна людина до нього не звертається. Кажуть, що його ніколи нема на робочому місці. Зранку побуде, занесе до журналу звернень прізвища людей, яких він буцімто прийняв, насправді таких нема в селі, і накиває п'ятами. Якщо бабці знадобиться допомога медика, то просить медсестричку, яка проживає у селі, а працює у сосницькій лікарні, або на допомогу приходять люди, які вміють зробити укол. На крайній випадок викликають швидку. Біля примі­щення ФАПу поросли височенні бур'яни, доріжка теж заросла, бо ніхто там не ходить.Приміщення Малоустенського ФАПу заросло бур’янами

Який же графік роботи малоустенського фельдшера і що може на таке обурення ска­зати сам медик.

Ми звернулись до головного лікаря КНП "Сосницький центр первинної медико-санітарної допомоги ім. Б.Л.Смирнова" Андрія Сердюка. Він сказав, що претензій до робо­ти фельдшера не має. Люди із скаргами до нього не звертались. Але якщо є така про­блема, то проведуть службове розслідування.


Сам же фельдшер Руслан Власенко цю ситуацію прокоментував так:

- Я працюю у цьому ФАПі з лютого 2009 року. Постійно підвищую свою кваліфіка­цію і вже маю 2 категорію. Працюю один без молодшої медичної сестри, без опалю­вача на 0,25 ставки, отримую 2900 грн. Мій робочий день починається о 9.00 год і закінчується о 10.40 год. При чому, згідно Закону України (назви не сказав - авт.) від­стань від населеного пункту (проживає у Сосниц) до роботи входить у робочий час.

За день, буває і не приходить ніхто, але це не означає, що в мене нема роботи. Я шукаю, де взяти хоча б якусь допомогу на ФАП. Ліки на першу медичну допомогу в нас є. А ось нещодавно волонтери, мої знайомі, передали на медзаклад перев'язуваль­ні матеріали, кровозупинні препарати, мазі, що заживляють рани. Послуги за до­ставку новою поштою я оплатив за власний рахунок, а це 600 грн.

Ремонт у медзакладі не проводився відколи я прийшов на роботу. Тоді я власним коштом його зробив. Навіть склив 3 чи 4 вікна. Дякуючи вашій газеті, мені привезли дрова. Ось так я працюю.
За даними головного лікаря, у нашій громаді 22 фельдшерських пунктів. Жодний працівник не отримує повної ставки, найбільше 0,75, але є і 0,5. Зарплата залежить від кількості населення, яке обслуговує фельдшер.

Джерело: газета “Вісті Сосниччини” від 28.07.2022

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фельдшер, Власенко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект