Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » В останню путь провели захисника Ігора Брагиду, який загинув на Донеччині через ракетний обстріл
Рекламодателям

Радио
Радио

В останню путь провели захисника Ігора Брагиду, який загинув на Донеччині через ракетний обстріл

 

Сьогодні Чернігівщина провела в останню путь земляка - Брагиду Ігора, який загинув 14 серпня на території Донецької області, внаслідок ракетного обстрілу.

Народився Брагида Ігор Володимирович в селі Тараса Шевченка Ріпкинського району 31 травня 1973 року. Після закінчення Тарасошевченківської середньої школи отримав спеціальність електрика. У 1990 році був призваний та проходив строкову військову службу у Прикордонних військах, де отримав звання сержанта. Після демобілізації працював у електриком, незабаром відкрив власну справу та почав столярувати. Багато односельців та жителів області із вдячністю і теплотою згадують його вироби.

У 2014 році був знову призваний за мобілізацією до лав прикордонної служби України проходив службу протягом року на заставах Дніпровське, Неданчичі, Горськ.

Після початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року та деокупації рідної Тарасощевченківщини не зміг залишатися осторонь та виявив бажання захищати незалежність України, тож долучився до військової частини А1937, у складі якої виконував бойові завдання на території Донецької області, де 14 серпня загинув внаслідок ракетного обстрілу.

Слава загиблим Героям!

Спочивайте з миром…
Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Брагида, загинув

Добавить в:
 
 


Центр Комплект