Загинув через батька?

 

Днями прокуратура оголо­сила підозру 25-річному Бог­данові Єфремову з Лісових Сорочинців Сухополов'янської ТГ на Прилуччині. Йому ін­кримінують убивство з не­обережності свого сина. Біда сталася два місяці тому. То­ді 7-річний Денис помер удо­ма від гострого болю в живо­ті. З’ясувати причину одра­зу правоохоронці но змогли. Та, отримавши результати експертизи, припустили, що смерть настала в результаті нещасного випадку.- Єфремови перебралися до нас у село років два тому. Богдан працює на фермі, а його дружина Ліля вдома з дітьми. їх четверо: дочка Ілона (ій 7) і три сини — 5-річний Роман. 4-річний Бог­дан і Дмитрик. який народився всього з місяць тому. За дітьми батьки доглядають як треба. Ма­лі завжди нагодовані, охайні, — розказують односельці. — Де­нис був найстаршою дитиною. Народився недоношеним, із ку­пою болячок. Мав розумові від­хилення і потребував спеціаль­ного догляду, тож батьки віддали його в Прилуцький будинок ди­тини «Надія”. Коли Денисові ви­повнилося 6 років, його переве­ли в Удайцівський навчально-реабілітаційний центр. Батьки забирали його на вихідні, вози­ли до психіатра. А коли на Черні­гівщину вторглися росіяни, то забрали сина додому (тоді всіх ді­тей. які мали батьків, відправили з інтернату по домівках. — Авт.). Після нещасного випадку в Де­ниса почалася блювота Мама дала йому пігулки, малому по­легшало, він заснув. А серед ночі хлопчику різко стало зле, і близь­ко опівночі він помер на руках у матері.


За версією слідства, 3 червня Денис нібито погано поводився і не слухався батька. Тож Богдан штовхнув сина в спину, через що малий втратив рівновагу і вдарився животом об бильце крісла. У результаті хлопчик зазнав травми органів черевної порожнини з ушкодженням тонкої кишки, які ускладнились розлитим перитонітом. За три дні Денис помер.

Досудове розслідування у справі ще триває. Якщо ії пере­дадуть до суду з кваліфікацією “вбивство з необережності», то батькові світитиме від 3 до 5 років обмеження або позбавлен­ня волі.

Джерело: газета “Гарт” від 18.08.2022, Юрій НІКІТІН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Єфремов, підозра, вбивство, дитина

Добавить в: