Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Поліцейський Ігор Богдан: «Ми знайдемо всіх, хто й досі «за руській мір» та притягнемо їх до відповідальності»

Радио
Радио

Поліцейський Ігор Богдан: «Ми знайдемо всіх, хто й досі «за руській мір» та притягнемо їх до відповідальності»

 

Ігор Богдан родом із Чернігівщини. Народився 1979 року. Одружений, має сина. Закінчив Національну академію внутрішніх справ України. Свій професійний шлях починав із роботи в управлінні карного розшуку. Працював в департаменті кіберполіції НПУ України. 24 червня офіційно призначений на посаду начальника сектору поліцейської діяльності №1 (м.Сновськ) Корюківського РВП ГУНП в Чернігівській області.

Про перші кроки та найближчі плани Ігоря Богдана читайте далі.– Ігоре Леонідовичу, вітаю Вас з призначенням. Розкажіть, про перші враження від нашого міста та нового колективу.
– Дякую. Містечко мені сподобалося одразу. Воно тихе, затишне та охайне, а головне тут дуже чисте повітря, дихати яким одне задоволення. Новий колектив також сподобався. Перші враження про кожного склалися хороші. Помітно, що люди професійні та зацікавлені у якомога кращому виконанні своїх обов’язків.

– Що із задуманого Вами вже вдалося втілити?
– За цей час співробітниками поліції вже було складено 87 протоколів. Причини різні: перехід залізничної колії в невизначеному для цього місці; паління в заборонених місцях; незаконне зберігання та виготовлення самогону, а також його незаконне придбання; розпивання алкоголю в заборонених місцях; керування в стані алкогольного сп’яніння; перехід дороги в невизначеному для цього місці; керування транспортом без прав; керування без шолому; дрібне хуліганство; порушення правил адміннагляду; порушення порядку придбання, зберігання та передачі зброї; стрільба зі зброї та інші порушення ПДД.

Двічі доводилося виїздити на неправдиві виклики.

– На що в основному зараз зосереджують свою увагу поліціянти?
– На питаннях, які актуальні під час воєнного стану. Звичайно, не про всі з них ми можемо розповідати громадськості. Єдине – ми активніше починаємо реагувати на порушення комендантської години, яка, нагадаю, діє з 23.00 до 4.00. У цей час суворо заборонено знаходитися на вулиці, або пересуватися містом чи поза ним транспортом. Ми спільно із співробітниками військкомату щодня здійснюємо патрулювання вулиць, аби перевірити дотримання комендантської години. Лише за минулий тиждень було виявлено восьмеро таких порушників. Усім їм було вручено повістки у військкомат. Якщо на вулиці після 11 вечора ми зустрінемо неповнолітнього, то його батькам буде пред’явлене несумлінне виконання батьківських обов’язків.

Також велика увага зосереджена на колаборантах. До слова, на Сновщині вони є. Про цю тему говорити багато не буду, скажу одне – ми знайдемо всіх, хто й досі «за руській мір» та притягнемо їх до відповідальності: їм загрожує від 10 до 12 років позбавлення волі.

Не дивлячись на воєнний стан, одним із пріоритетних лишається питання наркоманії. Наш сектор активізувався щодо виявлення осіб, які займаються вирощуванням та збутом незаконних речовин у громаді. Всі вони будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

– Поділіться планами на майбутнє.

– Головний план – продовжувати працювати на благо міста. Дуже хочеться, щоб люди почували себе в безпеці та знали, що у будь-яку скрутну хвилину вони можуть звернутися до наших співробітників, які завжди нададуть кваліфіковану допомогу та підтримку. А кожному жителю Сновщини хочу побажати скорішого миру та закінчення війни.

Джерело: газета “Промінь”, від 14.07.2022, Тетяна ЛИТВИН, фото автора

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: поліцейський, Богдан, Сновськ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект