Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Катерина Павленко з села Жадове з української мови та історії набрала по 200 балів
Рекламодателям

Радио
Радио

Катерина Павленко з села Жадове з української мови та історії набрала по 200 балів

 

17-річна Катерина Павленко з села Жадове на Семенівщині отримала по 200 балів з української мови та історії на національному мультипредметному тесті (те саме ЗНО, тільки скорочене. — Авт.).— Пишаємося Катею, здібна дитина. Успішно впоралася. І я певна, що вона досягне цілей, які собі по­ставила, — радіє за дівчину 35-річна Тетяна Черняк, директорка Жадівської школи імені Т. Г. Шевченка. — Минулий навчальний рік був нелегким: і карантин, і війна. Проте шестеро наших випускників успішно склали тест. Бали 174 і вище.

— Тетяно Петрівно, Семенівська громада — прикордонна, щодня обстріли.
— Ми від кордону З Росією десь кілометрів за 30. Нічого не при­літало. Але коли обстріли, то двері і вікна трясе.

— Ночами Катя не вчила. На секцію з волейболу сходила, і за уроки. Думаю, що саме старанність і посидючість їй і допомогли досягти високих результатів, — приєдну­ється до розмови 49-річна Тамара Павленко, працює техпрацівницею в школі. Батько — інженер місцевого сільгосптовариства.

— На кого хоче вивчитися Катерина?
— Мріє, аби її майбутня профе­сія була пов'язана з комп'ютерними технологіями або лінгвістикою. Ви­значається, до яких вишів подати документи.

— Нині складаю мотиваційні листи, — говорить Катерина.

— Медаль тобі золоту дадуть?
— Вона мені не потрібна, бо ніяк на вступ не впливає. Я відмовилася йти на медаль ще до початку війни. Бо головна умова була скласти ЗНО на дуже високі бали. Я переживала, що можу трішки недотягти. Не знала, що ЗНО спростять і буде мультипредметний тест. Якщо чесно, він виявився нескладним. З математики я набрала 172 бали.

Випускник Семенівської школи №1 Антон Олійник набрав на НМТ з української мови 200 балів.

Одразу 22 випускники прилуць­ких шкіл склали мультитест з тих чи інших предметів на 200 балів. Такий результат для Прилук унікальний відтоді, як було впроваджене ЗНО. Двохсотбальники були впевнені у високих результатах. Адже можна було якісніше підготуватися. Бо і питань було в рази менше, і твору з української мови не писали.

Анастасія Тютюнник, випускниця ліцею №6
, за сім хвилин виконала 20 завдань з української мови. На три предмети відводилося 120 хвилин (дві години). Для неї тест виявився нескладним. Адже дівчина, починаю­чи з п'ятого класу, приймала участь в олімпіадах і міжнародних конкурсах з української мови та літератури. Готувала Настю її класний керівник Любов Мусієнко.

Проте найкращий результат по­казала учениця ліцею №7 Анастасія Скороход — по 200 балів з усіх трьох предметів. По 200 балів з двох предметів отримали Дар'я Філозоп (гімназія №1), Костянтин Черних та Софія Крицька з гімназії №5. Скільки в області таких, хто набрав 200, офі­ційної інформації на сьогодні немає.

P.S. Вважається, що міські школи сильніші за сільські. У цьому є якась доля істини.
Проте історія Каті Павленко показує: багато чого залежить дитини. Хто хоче досягти чогось у житті — напо­легливо вчиться.


Джерело: газета “Вісник Ч” від 11.08.2022, Валентина ОСТЕРСЬКА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Павленко, тести, школа, Жадове

Добавить в:
 
 


Центр Комплект