Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 16-річна випускниця Анна Пономаренко з Чернігова склала мультипредметний тест на найвищі 600 балів
Рекламодателям

Радио
Радио

16-річна випускниця Анна Пономаренко з Чернігова склала мультипредметний тест на найвищі 600 балів

 

Попри усі складнощі, які приніс 2022 рік для школярів. Дівчина активно готувалася здавати англійську мову. У квітні дізналась, що через війну разом з обов’язковими українською мовою та математикою доведеться здавати Історію України. А перед початком самого іспиту – пролунала повітряна тривога. 

Повітряна тривога, яку оголосили просто за 15 хвилин до початку тестування, могла зірвати плани випускниці. Максимально допустима її тривалість – 1 година 15 хвилин. Інакше, складання тесту довелося б відкласти.

Через активні бойові дії Анна була вимушена виїхати до Польщі. Там у квітні дізналась, що цього року складатиме мультипредметний тест лише з трьох предметів: української мови, математики та історії України. Каже, останній предмет готувала самостійно, без репетиторів, за допомогою інтернету.

Результати тесту Анна побачила зразу. Вона набрала максимальні 600 балів.

Останні два роки Анна не мала вільного часу. Паралельно з навчанням, дівчина професійно займається моделінгом, бере участь у зйомках та показах. Та впевнено спростовує стереотип, що краса і розум не поєднані.

Сама Анна вступатиме до київського вишу на економічну спеціальність.

Детальніше у сюжеті:Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пономаренко, тест, вступ

Добавить в:
 
 


Центр Комплект