Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Дмитро Бакал отримав важке поранення піц Бахмутом. Відшукали за татуюваннями

Радио
Радио

Дмитро Бакал отримав важке поранення піц Бахмутом. Відшукали за татуюваннями

 

34-річниЙ Дмитро Бакал нині перебуває у важкому стані у львівському центрі нейрохірургії та неврології. Родом з Красилівки Ніжинського району. 2 червня цього року чоловік отримав важке поранення під Бахмутом Донецької області.— У середині травня Дмитра з хлопцями відправили на схід. У день поранення була сама не своя. Наче відчувала, але не телефонувала йому. Уже звикла, що син декілька днів не дзвонить. Там був поганий зв'язок. Востаннє розмовляли 29 травня. З 3 червня вже почала хвилюватись, дзвонити. Зв'язок пропав не тільки з товаришами по службі, а й з командирами. 4 червня змогла додзвонитися лише до одного, який і повідомив, що начебто Діма отримав поранення. А де він сам, невідомо. — згадує Ганна Бакал, мама Дмитра.

— Окрім Діми в мене є ще дві молодші доньки. Проживають з сім'ями в Києві. Наступного дня. за допомогою волонтерів. їм вдалося дізнатися, що Дмитро знаходиться в госпіталі в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, у Дніпрі. Упізнали за татуюваннями, бо він рахувався як безіменний. Потрапив без документів, десь загубилися. 11 червня перевезли на лікування до Львова, тут є необхідні лікарі і обладнання. Три тижні пролежав у реанімації.

— Чи вдалося дізнатися, як Дмитро отримав поранення?
— Знаю тільки, що потрапив під обстріли. Поряд розірвався снаряд. Зліва немає частини голови, пошкоджений мозок. Залишився ще один уламок, який поки не можна діставати. Будуть ставити пластину. Наскрізне поранення лопатки. Ампутація правої стопи. Не розмовляє, трохи чує. Коли звертаюсь до нього, наче трохи розуміє. Реабілітація буде довгою.

Перший контракт Дмитро підписав після строкової служби у 2008 році. Одружився, народився син. Почалися сварки. Хотів зберегти родину, після закінчення контракту звільнився, і рік присвятив сім'ї. Не вдалося. Розлучилися. У 2020 році Діма знову підписав контракт. Відмовляли його. Але він чітко пояснив свою позицію: «Хто. як не я. буде захищати рідну землю!» Онуку зараз шість років. Але три роки Діма його не бачив. Аліменти платить справно. Дружина вдруге вийшла заміж і вивезла дитину в Польщу.

— Чи є якась допомога на лікування сина?

— Поки з цього приводу мені ніхто не дзвонив. За червень на картку сина прийшло лише його грошове забезпечення. І їх зняти не можу. Не знаю пін-коду. А він не може його назвати.

Я соціальний робітник. Взяла відпустку за свій рахунок, щоб бути біля сина. Бо він сам себе не обслужить. Знімаю житло. Чоловік на пенсії, на лікарняному. Зламав руку. Допомагають волонтери.

Попереду у Дмитра тривала реабілітація. Родина буде рада кожній гривні.
Картка «ПриватБанк» мами: 5168 7554 6773 9211.


Ольга САМСОНЕНКО. Фото з інтернету

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бакал, поранення

Добавить в:
 
 


Центр Комплект