Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Окуляри з антибліковим покриттям для надійного захисту очей

Радио
Радио

Окуляри з антибліковим покриттям для надійного захисту очей

 

Сонцезахисні окуляри — то є значно більше, ніж просто аксесуар, який прийнято носити влітку. Це справжня необхідність, маст-хев, для захисту зору та очей від небезпечного сонячного ультрафіолету. Головна особливість цього аксесуару полягає в тому, що він поєднує корисне з приємним. Приємне — це можливість доповнити свій стиль модними окулярами на свій смак, ну а корисне — це забезпечення захисту, що так потребують очі в дні пекучого та яскравого сонця.

Поміж великого й багатоманітного асортименту окулярів, який сьогодні пропонують виробники оптики, є особлива категорія — окуляри з антибліковим покриттям. Що ж це таке та кому слід звернути увагу саме на такі окуляри — з’ясовуємо далі.

Особливості та властивості окулярів з антибліковими лінзами

Лінзи з антибліковим покриттям — це лінзи для окулярів, на поверхню яких нанесено тоненьку захисну плівку, яка нейтралізує відблиски, що утворюються через відображення світлових хвиль від горизонтальних і дзеркальних поверхонь. В залежності від кількості шарів, з яких складається захисна плівка, антиблікові окуляри можуть мати різні властивості. Загалом такі окуляри мають наступні характеристики:

  • покращують світлопропускання завдяки блокуванню відблисків;
  • захищають очі від шкідливого проміння завдяки фільтруючій, поглинаючій або відбиваючій властивостії;
  • знижують ризик перевтоми очей, що зазвичай проявляється дискомфортом, «ефектом піску» та почервонінням;
  • забезпечують більший комфорт при таких станах очей, як світлобоязнь, підвищена сльозливість, синдром сухого ока, хронічна втома;
  • сприяють кращій чіткості зору, усуваючи небажані відблиски.

Варто зазначити, що окуляри з антивідблиском потребують більш акуратного догляду, ніж звичайні сонцезахисні окуляри. Лінзи з антибліковим покриттям радиться очищувати лише вологими серветками чи змоченою тканиною. Справа в тому, що сухе очищення будь-яких лінз призводить до дрібних подряпин, але саме на покритті антивідблиску вони найбільше проявляються. При належному догляді сонцезахисні окуляри дуже довговічні та надійні.

62e7892c8104d.jpg

Кому слід обирати такі окуляри

Не буде перебільшенням сказати, що окуляри із захистом від сонячних відблисків чудово підходять усім. Адже саме у таких окулярах досягається максимальний зоровий комфорта, а очі надійно захищені від негативних впливів. Втім особливо у нагоді такі окуляри стануть:

  • водіям, які постійно за кермом, а тому потребують чітко бачити дорогу без будь-яких відволікаючих факторів;
  • поціновувачам активного відпочинку, походів, подорожей та інших літніх активностей;
  • володарям чутливих та вразливих очей, які відчувають сильний дискомфорт на відкритому сонці та постійно мружаться;
  • людям з проблемний зором, котрі потребують особливого захисту очей;
  • просто тим, хто цінує якісні окуляри та прагне якомога ліпше захистити очі.

Де вибрати та замовити якісні сонцезахисні окуляри

Головним критерієм вибору окулярів має бути якість їх сонцезахисних властивостей, а вже потім — їх дизайн і зовнішній вигляд. Аби не прогадати з якістю аксесуару, радимо купувати окуляри лише у сертифікованих реселерів, як от LINZA. У оптичному онлайн-супермаркеті LINZA є великий асортимент сонцезахисних окулярів різного типу, стилю, від улюблених світових брендів.

 
 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект