Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 6600 гривень від європейського фонду для жителів Чернігівщини. Хто може отримати допомогу?

Радио
Радио

6600 гривень від європейського фонду для жителів Чернігівщини. Хто може отримати допомогу?

 

Жителі дев'яти громад області, які втратили своє житло, або члени їх сімей загинули, отримали поранення в ході бойових дій, можуть протягом трьох місяців отримувати грошову допомогу у розмірі 2200 гривень на місяць. Загалом 6600 гривень. Про це йдеться на сайті Агенції міських ініціатив.Громади, що будуть охоплені Програмою грошової допомоги:

Киселівська,
Олешівська,
Новобасанська,
Гончарівська,
Новобілоуська,
Михайло-Коцюбинська,
Куликівська,
Іванівська,
Киїнська.

Зокрема, протягом останнього тижня липня оператори Агенції міських ініціатив працювали з жителями Киселівської, Олешківської та Новобасанської громад.

На Чернігівщині програма діє з кінця травня. Вже прийняли більше чотирьох тисяч заявок від жителів обласного центру. Тепер програма припинила свою роботу в Чернігові, оскільки опрацювали заплановані мікрорайони. На цьому етапі вона реалізується виключно в громадах, які перелічені на початку матеріалу. Про це повідомила виконавча директорка ГО “Агенція міських ініціатив” Тетяна Романова.

6600 гривень можуть отримати родини, чиє житло постраждало в результаті військових дій починаючи з 24 лютого.

6660 гривень – це сума, яку отримує кожна людина в родині. Якщо в сім'ї дві людини й вони зареєструються в оператора, то отримають удвічі більше, якщо п'ять – то в п'ять разів більше.

Реєстрацію усієї родини може провести один з її членів.

Пріоритет надають таким категоріям:
  • Сім’ї, житло яких було пошкоджено в результаті військових дій (з 24 лютого 2022 року).
  • Сім’ї, члени яких постраждали внаслідок військових дій з 24 лютого 2022 року: оотримали поранення, загинули, зникли безвісти.
  • Також грошову допомогу можуть отримати сім’ї, члени яких отримали поранення, загинули, або зникли безвісти в ході бойових дій.
Взяти участь у програмі не можуть сім’ї, які вже пройшли реєстрацію та отримали грошову допомогу в інших міжнародних гуманітарних організаціях.

Виплачувати допомогу будуть протягом трьох місяців, по 2200 гривень в місяць на одного зареєстрованого члена сім’ї. Виплати відбуваються за кошт чеської гуманітарної організації "Людина в біді" спільно з ГО "Агенція міських ініціатив" та за підтримки Європейського Союзу (ECHO).

Заявки прийматимуть до кінця серпня 2022 року. Їх оформлюватимуть оператори АМІ, які будуть працювати в громаді. Дату й місце роботи операторів по Програмі грошової підтримки жителі визначених громад можуть дізнатися в місцевих органах самоврядування (у сільраді, наприклад). Можливості подати заявку онлайн немає.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: допомога

Добавить в:
 
 


Центр Комплект