Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ріпкинщина провела в останню путь бойового медика Андрія Сєрого

Ріпкинщина провела в останню путь бойового медика Андрія Сєрого

 

30 липня Ріпкинщина провела в останню путь земляка - старшого сержанта Сєрого Андрія.

Народився Сєрий Андрій Анатолійович 5 грудня 1982 в смт Ріпки на Чернігівщині. Закінчив він 11 класів школи №3 міста Славутича, потім навчався в Чернігівському інституті муніціпального менеджменту. У той час на Ріпкинщині проживав його дідусь - вчитель історії, тож Андрій до нього часто приїздив, а потім і зовсім залишився жити з ним.

У 2015-му році чоловік потрапив до складу 41-го окремого мотопіхотного батальйону, де проходив службу до 2018 року. Був безпосереднім учасником бойових дій на Сході нашої держави та разом з побратимами давав гідну відсіч загарбнику. Після звільнення з лав ЗСУ працював у Чернігові.

З початком повномасштабного ворожого вторгнення Сергій вирішив добровільно повернутися до лав Захисників, аби зі зброєю в руках захищати рідну Батьківщину. Так він потрапив до складу військової частини А4350, де обіймав посаду бойового медика.

На жаль, 25 липня 2022 року під час виконання свого військового та громадянського обов‘язку з захисту територіальної цілісності та Незалежності України біля н.п. Білогірка, що на Херсонщині, Сєрий Андрій отримав мінно-вибухову травму. Врятувати бійця не вдалося.Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ріпки, Сєрий, прощання, медик

Добавить в: