Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Сосниччині чекають важкого опалювального сезону і припускають можливість судів
Рекламодателям

Радио
Радио

На Сосниччині чекають важкого опалювального сезону і припускають можливість судів

 

Цього року на Сосниччині буде критична ситуація із опалюванням приміщень. Таку стурбованість висловлюють у селищній раді вже сьогодні.Вартість палива зросла, а це негативно вплине на заготівлю сировини для опалювання приміщень в зимовий період. Лісгоспи неспроможні будуть заготовити необхідну кількість дров. Закликаю депутатів селищної ради Миколу Шведа та Валерія Макуху посприяти у питанні заготівлі дров, - звернувся Андрій Портний cелищний голова Сосницької громади до вказаних людей.

- Найкритичніша ситуація у нас складеться у лікарні. З мільйони гривень на зиму - це колосальні кошти, це просто непідйомна ціна для нашої лікарні та ТГ (територіальної громади). Триває пошук донорів. Можливо, є десь які гранти чи благодійні фонди.
Голова громади висловив припущення, що на початок опалювального сезону у лікарні доведеться переносити медичне обладнання із різних приміщень в одне.


- Щоб не поставити хрест на Сосницькій лікарні, можливо, буде законсервоване двоповерхове приміщення, щоб якось перезимувати. Ситуація критична!

Якщо розглянути і варіант придбання котла для лікарні, то на це треба мати пів мільйона гривень, каже Андрій Портний.

- Скоріше за все, нас ще очікують і судові процеси, адже маємо борг у сумі 2, 5 млн. гривень, - мають у владі песимістичні прогнози.

Джерело: Сосницька газета "Час" від 30.06.2022

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, Сосниця, лікарня, Портний

Добавить в:
 
 


Центр Комплект