Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Відновлення контактної мережі. Коли на вулицях Чернігова з’явиться більше тролейбусів?
Рекламодателям

Радио
Радио

Відновлення контактної мережі. Коли на вулицях Чернігова з’явиться більше тролейбусів?

 

Чернігівське тролейбусне управління продовжує відновлювати контактну мережу, необхідну для роботи електротранспорту. Значна її частина була пошкоджена під час російської навали.

Для ремонту 7 кілометрів мережі використали дріт із наявних запасів, який уже був у використанні. Далі – тільки новий. Ті елементи мережі, які були пошкоджені російськими обстрілами, за словами працівників ЧТУ, здебільшого непридатні до повторного використання.

Олександр Гужавін працює в ЧТУ вже 15 років. І за весь цей час не бачив таких масштабів руйнувань тролейбусної інфраструктури.


На думку Олександра Гужавіна, повністю відновити пошкоджену контактну мережу в Чернігові можна було б за два місяці, якби у ЧТУ було б стільки ж робочих рук та матеріалів, як до російського вторгнення. Але в реальності знадобиться приблизно півроку. Окрім мережі, ремонту потребують також одна тягова та кілька трансформаторних підстанцій “ЧернігівОблЕнерго”, які постраждали від мародерів.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЧТУ, відновлення, Ємець

Добавить в:
 
 


Центр Комплект