Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 11 років тюрми отримав 45-річний Сергій Хаустов за вбивство дружини на очах у дітей

Радио
Радио

11 років тюрми отримав 45-річний Сергій Хаустов за вбивство дружини на очах у дітей

 

14-го липня суд виніс обвинувальний вирок 45-річному Сергію Хаустову із Кладьківки Куликівської ТГ, який на очах у дітей забив до смерті свою цивільну дружину — 32-річну Ірину Крутько. На тілі загиблої фактично не було живого місця: на голові виявили рубані рани, а на обличчі, тулубі, руках і ногах — множинні садна, забої та крововиливи. Загалом судмедексперти нарахували на трупі 130 (!) травм.Відомо, що Хаустов родом із Запорізької області. У Кладьківку перебрався кілька років тому, влаштувався трактористом на фермі. Зійшовся з Іриною. На той момент у неї вже було троє дітей (Максим, Ваня і Катя, яким зараз відповідно 15, 10 і 9 років). У селі Сергій з Іриною купили хату, зробили ремонт, завели хазяйство. З часом нажили спільну дитину — Захарчика (нині йому 2 рочки). Та сімейного щастя не було. Сергій ревнував дружину і не раз піднімав на неї руку. Трагедія ж сталася 13 листопада минулого року. З дітей удома були лише троє, оскільки Максим тоді мешкав у бабусі. Вони й стали свідками розправи.

Того дня Сергій з Іриною гостювали в сусідів. Добряче випили. Настільки, що Хаустов навіть не зрозумів, як опинився вдома. Прокинувшись увечері того ж дня, він подумав, що вже ранок. А дружини в хаті не застав.
Почав ревнувати. Коли повернулася Ірина, запитав, де вона вешталася. Відповідь «випивала в лазні» розлютила чоловіка ще дужче. Сергій схопив совок і почав ним гамселити бідолашну. Це побачили діти, які прокинулися від материних криків. Ваня навіть зумів телефоном викликати поліцейських, але ті, приїхавши в село, не знайшли потрібної вулиці (хлопчик з переляку сказав їм стару наяву). Та замість того, щоб розпитати людей, патрульні... поїхали.

Хоча Ірину ще можна було врятувати. Сергій цілих чотири години (!) знущався з неї. Бив не тільки совком, а ще й віником, металевою лопатою, шваброю і навіть поліном. Коли непритомніла — обливав водою і продовжував.

Ірина померла близько півночі. Сергій переніс її тіло на диван, зібрав речі, зателефонував колишньому голові села і повідомив: «Я вбив Ірину, мене не шукайте». Убивцю затримали лише за місяць, коли він через морози змушений був повернутися в село.Хаустова закрили в СІЗО. Там він пробув до 6 березня, після чого чоловіка... випустили. Через бойові дії не змогли зібрати суд, який мав подовжити запобіжний захід. Втім цього разу тікати від слідства Сергій не став. Коли суди поновили роботу, справно їздив на засідання. Тому замість тримання під вартою йому навіть погодили домашній арешт. Хаустову світило від 10 до 15 років тюрми або ж довічне. Куликівський райсуд присудив 11 років. Вочевидь, суд врахував ще й побажання Ірининої сестри. Вона сказала, що не хоче аж занадто суворого покарання, щоб «принаймні один син все-таки мав батька».

Джерело: Газета «Гарт» від 28.07.2022, Юрій Нікітін

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Хаустов, вбивство, Кладьківка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект