Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Ічнянщина запрошує відвідати хутір «Зелена світлиця» та парк (відео)

Радио
Радио

Ічнянщина запрошує відвідати хутір «Зелена світлиця» та парк (відео)

 

В Україні, навіть в умовах війни розвивається зелений еко-туризм, аби показати, яка неймовірно прекрасна і родюча наша українська земля. На Ічнянщині у селі Хаєнки поміж родючих полів, ставків та грибних, лісів заховався родинний хутір «Зелена світлиця». Зупинитися і заночувати тут можна у дерев’яних будиночках-зрубах  в одному з яких є навіть неповторна вільхова лазня. А ще тут справжній рай для малечі. Є батути, майданчики, гойдалки, басейн, бесідки та дерев’яний місточок.

Гостей на хуторі порадує невелика домашня пасіка, наливні плоди домашнього саду, а ще поблизу є ліс з його одвічними скарбами: ягодами, грибами, лікарськими травами та горіхами.
За 10 хвилин прогулянки річка Іченька, з чистим пляжем, облаштованими місцями для відпочинку, оглядовими місточками, островом кохання і енциклопедичним біорізноманіттям. Також тут захоплива риболовля, як кажуть місцеві.

Рукою подати і до Ічнянського природного національного парку. Тут розпочинається пізнавальна екологічна стежка. Висловлюючись науковою мовою, тут представлена природа на межі Полісся і лісостепу. А це поєднання світлих галявин, листяних лісів із різних порід дерев, хвойних насаджень, маленьких річок і боліт.
На території парку прокладено 4 туристичні маршрути.
Ічнянський парк невеликий, але ландшафти у нього найрізноманітніші. Тут збудовані спеціальні майданчики для спостереження за тваринами, все утримується в належному стані.Олена Бутурлим Ічнянська міська головиха розповіла, що Ічнянщина багата на чудові краєвиди, природні ресурси та родючі землі і просто на хороших людей. Головною складовою і гордістю ічнянської громади - є саме Ічнянський природний національний парк.

Деталі у сюжеті.Джерело: телеканал «ТІМ»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект