Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуках Яна Бугайова на вулиці збирає кошти на автівку для батька-військового

Радио
Радио

У Прилуках Яна Бугайова на вулиці збирає кошти на автівку для батька-військового

 

Контейнер для збору коштів на ЗСУ, а біля нього - тендітна дівчинка з прапором. Таку картину протягом липня спостерігають містяни. Дівчинку звуть Яна Бугайова, вона збирає гроші на автівку для батальйону, в якому служить її батько. Кілька разів на тиждень за будь-якої погоди дівчина бере з собою коробку і йде в центр міста.- Перший раз було трошки лячно. Але це потрібно, це допоможе. Менше тисячі не було жодного разу. Зазвичай 1.5-3 тис. гривень за день збираю, - ділиться дівчина.

Збирати кошти у людних місцях Яні запропонувала старша сестра. Щоправда, вона спочатку не вірила у можливий результат. Зустріти дівчину можна в центрі міста. Вона і настрій вам подарує і розмову підтримає. А ще розкаже про свого тата, на якого дуже схожа. Чоловік стоїть на захисті нашого спокою з 2018-го року. Зараз знаходиться в "червоній зоні". Йому 55, любить з дочками ходити на рибалку.
При згадці про найріднішу людину у Яни на очі накочуються сльози.


На сьогодні дівчині вдалося зібрати майже 60 тисяч гривень. За що дякує кожному прилучанину. Однак, до цілі ще далеко, потрібно зібрати в 3.5 рази більше.
Але Яна не перестає вірити в результат. Вона знає, що збере необхідну суму на купівлю автівки для батальйону в якому служить її батько.Номер картки Yana Buhaiova 5168 7559 0918 1683

Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бугайова, Прилуки, збори, автівка, військові

Добавить в:
 
 


Центр Комплект