Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Найпопулярніші стратегії в онлайн-рулетці
Рекламодателям

Радио
Радио

Найпопулярніші стратегії в онлайн-рулетці

 Онлайн-рулетка – гра, яка приносить задоволення

Грати в онлайн-рулетку зовсім не складно. У вільному доступі в Інтернеті є безліч відео та інформаційних джерел, в яких детально пояснюються правила, лайфхаки, описані різні стратегії гри, їх переваги та підводні камені. Більш того, практично кожен портал пропонує новачкам спробувати свої сили в демо-версіях знаменитої рулетки. Таким чином, гравець без жодного ризику може практикуватись та здобувати досвід.
Важко сказати, що саме впливає на виграшний результат. Чи схема добре продуманих дій, правильні математичні розрахунки, чи просто успіх. Але як би там не було, професійні гравці часто застосовують різноманітні стратегії і раз за разом здобувають перемогу. Розглянемо найпопулярніші методи, які принесуть не тільки неймовірне задоволення від гри, а й примножать прибуток в електронних гаманцях своїх власників.

Топ-7 стратегій


Рулетка існує вже понад 300 років і за цей час було придумано і випробувано безліч стратегій, способів та методів гри. Згідно опитувань тисячі гравців, а також завдяки даним, опублікованим різними казино, можна виділити топ 7 стратегій гри в рулетку:
1) Метод Мартингейла. Гравець робить ставки тільки на конкретний колір. Після програшів ставка подвоюється, і так продовжується до виграшу. Наступного разу учасник вибирає інший колір і діє по старій схемі. Якщо ж випадає зеро, то подвійна ставка робиться на колір, протилежний тому, який було вибрано на початку. Використовуючи цей спосіб гри, бажано починати ставки з мінімальної суми.
2) Стратегія Парлай. Тут треба діяти навпаки. Ставки збільшуються тільки за умови виграшу, аж до того моменту, як гравцеві вдасться повернути вкладені кошти. Далі в гру вступають зароблені гроші.
3) Система Даламбера (названа на честь французького вченого, який винайшов закон рівноваги). Суть методу полягає в наступному: кожна невдача наближає вас до успіху. Тобто ставка збільшується на одинцю при програшній комбінації і зменшується в разі виграшу. Ця стратегія дуже проста і зрозуміла, але в той же час ризикована (хоча і не настільки, як метод Мартингейла).
4) Стратегія анти-Даламбера (назва говорить сама за себе). Під час гри, учасники діють логічно: збільшують ставку після виграшу, та зменшують в разі програшу.
5) Методика Лабушера та анти-Лабушер. Цей спосіб гри потребує зосередженості, уважності, детального запису та деяких підрахунків. Спершу визначається бажана сума прибутку. Далі цю суму треба розділити на ряд чисел (спеціальних вимог до цифрового ряду немає). Ставки робляться по спеціальному принципу, який напряму залежить від числового ряду. Гравець може отримувати прибуток навіть якщо відсоток виграшних комбінацій нижче 50. А протилежна стратегія полягає в тому, щоб не програти більше, ніж зазначена гравцем сума. У разі виграшу, сума зазначається з правого боку числового ряду, а у випадку невдачі – викреслюються останні цифри з ряду.
6) Система Дональда (з модифікацією Натансона). У початковій версії стратегії гравець вибирає колір, а подальші дії залежать від ходу гри. Якщо програш – то ставка збільшується на 1, якщо виграш – зменшується на 1. У ситуації, коли ставка була 1 і гравець виграв, то потрібно зменшити її до 0, тобто черговий запуск рулетки гравець пропускає. Математик Лев Натансон вдосконалив старовинну стратегію. Він заявив, що негативна ставка на червоне, це позитивна ставка на чорне. А далі все просто: випав чорний колір – ставка збільшується, червоний – зменшується.
7) Система Фібоначчі – це математичний підхід до гри. Існує ряд чисел Фібоначчі, який побудований за принципом: кожне наступне число – це сума двох попередніх. Наприклад, 1-1-2-3-5-8-13-21 і так далі. Цей метод є досить простим і безпечним.
Суть стратегії в наступному: після програшу, нова ставка повинна дорівнювати двом останнім ставкам. Таким чином повинна компенсуватись втрата заробітку. В разі виграшу, гравець повертається до своєї початкової ставки.

Як грати в онлайн-рулетку і вигравати


Не існує стратегії, яка б повністю виключала можливість програти. Кожний запуск кульки може принести або успіх, або невдачу. Рулетка – це постійний ризик. Будь-яка стратегія розроблялась самими гравцями. Якщо ви вибираєте грати в онлайн-рулетку за конкретним методом, це не означає, що ви будете переможцем. Це лише означає, що ви свідомо плануєте власний ігровий банк і отримуєте можливість контролювати хід гри (згідно свого плану).
Варто детально ознайомитись з різними стратегіями, багато практикуватись, щоб зрозуміти, що підходить саме вам, а також вчитись на помилках інших гравців. Ніколи не робіть ставки на більшу суму, ніж ви готові втратити. Не дозволяйте грі брати верх над вами, вмійте вчасно зупинитись і тоді онлайн-рулетка буде приємним задоволенням. 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:
 
 


Центр Комплект