Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Керівник КП «Чернігівводоканалу» не зможе рік сідати за кермо автотранспорту, через проблеми з алкоголем

Керівник КП «Чернігівводоканалу» не зможе рік сідати за кермо автотранспорту, через проблеми з алкоголем

 

Зам'яти справу про керування директором КП «Чернігівводоканал» 45-річного Сергія Малявка у нетверезому стані, як це припускали міські активісти, не вдалося. Але й сам фігурант справи, зважаючи на його дії під час судового процесу, зробити це навіть не намагався. Він та його адвокат Оксана Білавцева просто не з'явилися 26 липня до Деснянського суду на засідання.У поданих суду заявах Малявко повідомляв, що свою провину у вчиненні правопорушення щодо ч.1 ст. 130 КУпАП визнає, що на засідання з'явитися не може через незадовільний фізичний стан і просить розглядати справу за його відсутності.

Суддя Людмила Самусь так і зробила та, розглядаючи матеріали справи, відновила картину подій вечора 17 липня. Приблизно о 21.40 працівникам поліції надійшло повідомлення про автомобіль, що рухався у напрямку Червоного мосту. У водія, яким виявився Сергій Малявко, вони виявили ознаки сп'яніння. Затриманий відмовився від проведення огляду, запрошені свідки Лазаренко та Чеботар також зафіксували його відмову від огляду у присутності свідків та проходження процедури з приладом Драгера у присутності лікаря-нарколога. Поліцейські склали протокол огляду на стан сп'яніння та передали її до суду.


У своїй ухвалі суддя підкреслила, що у водія автомобіля Toyota Rav 4 спостерігалися ознаки вживання алкоголю: запах з рота, порушення координації руху та мови. Таким чином, він своїми діями порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП як відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.

З урахуванням усіх розглянутих обставин суд ухвалив притягнути Сергія Малявка до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 17 тисяч гривень та позбавлення водіння автомобіля строком на один рік.

Чи він оскаржуватиме це рішення Деснянського суду в апеляційній інстанції? – Навряд чи.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Малявко, Самусь, алкоголь

Добавить в: