Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Загинули в один день. У Чернігові попрощалися з двома захисниками

Радио
Радио

Загинули в один день. У Чернігові попрощалися з двома захисниками

 

Сьогодні Чернігівщина попрощалася з двома Захисниками – сержантом Андрєєвим Павлом Ігоровичем та сержантом Дудко Олексієм Валентиновичем. Обидва вони несли службу у 1-й окремій танковій Сіверській бригаді та загинули в один день, захищаючи Незалежність нашої Батьківщини.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП

Павло Андрєєв народився 29 жовтня 1969 року у місті Борисов, Мінської області. З 1990 по 1993-й роки він навчався у Київському республіканському автотранспортному технікумі. Певний час працював у Чернігові, а після повномасштабного ворожого вторгнення вирішив добровільно долучитися до оборонців міста, потрапивши до складу 1-й окремої танкової Сіверської бригади.

Олексій Дудко народився 21 липня 1976 року у Чернігові. Тут закінчив місцеву загальноосвітню школу №8. Працював на підприємстві «Чернігіврибгосп», а після подій 24-го лютого також вирішив долучитися до 1-ї окремої танкової Сіверської бригади, ставши побратимом Павла. Разом зі своїми підрозділами протягом цих днів вони мужньо захищали Сіверщину та Україну від ворожої навали.

Нажаль, 14 липня під час виконання бойового завдання поблизу смт Просяна на Дніпропетровщині Андрєєв Павло та Дудко Олексій загинули, до останнього захищаючи Батьківщину від загарбника.

Сьогодні рідні та близькі, друзі та побратими Загиблих Героїв зі скорботою у душі провели їх в останню путь, попрощавшись у Катерининському соборі та поховавши Павла та Олексія на місцевому кладовищі Яцево.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрєєв, Дудко, прощання, загинули, захисники

Добавить в:
 
 


Центр Комплект