Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівська компанія електровелосипедів підкорила європейців

Чернігівська компанія електровелосипедів підкорила європейців

 

Із 13 до 17 липня у Франкфурті (Німеччина) проходила найбільша в Європі виставка електровелосипедів «Eurobike-2022». Свої найкращі зразки демонстрували найбільші і найвідоміші виробники електробайків з усього світу. Свої винаходи представили й українці — чернігівська компанія «ВікеВох».

Свою діяльність «ВікеВох» почала лише два з половиною роки тому — в лютому 2020-го. Це була молода команда конструкторів, технологів, фахівців з електроніки і зварювання, науковців, яка дуже швидко розвинула свій університетський проект у серйозну справу. За короткий термін «ВікеВох» випустила лінійку різноманітного електротранспорту: електровелосипеди з вибором різної функціональності, вантажні електровелосипеди, електричний дрифт-трайк, електрокартинги малого класу, високопотужний електрокартинг, електричний багі та електрокатер. Далі ж увесь цей асортимент лише вдосконалювався. І ось врешті-решт на виставці світового рівня представили два найкращих зразки — потужний електробайк «Е-motion» (потужність двигуна -1500 Вт, максимальна швидкість — 50 км/год) і вантажний велосипед «ВохТгuск» (потужність двигуна — 2500 Вт, максимальна швидкість — 50 км/год, максимальне корисне навантаження — 120 кг) під загальним їрендом «ВАУКА».

— На виставці «Е-motion» є найпотужнішим байком, який привернув неабияку увагу відвідувачів і конкурентів. Унікальна рамна конструкція дозволяє легко використовувати його як звичайний велосипед і як ендуробайк (кросовий велосипед. — Авт.), а батарея великої ємності надає широкий спектр застосування. Не випадково його назвою є саме «Е-motion», адже їзда на ньому дарує незабутні відчуття та емоції, - поділився враженнями від виставки на своїй сторінці у фейсбуці керівник компанії«ВікеВох» Олександр Литвин.


— А ось вантажний велосипед «ВохТгuск здивував найбільшою вантажопідйомністю і дальністю ходу у своєму класі, що робить його унікальним серед представлених експонатів. Завдяки нашим конструкторам «ВохТruck» має унікальну конструкцію та компоновку електроприводу, яка створює можливість гарної керованості, а мультифункціональна вантажна платформа дозволяє з легкістю перевозити весь можливий спектр вантажів.
До речі, виробництво вантажних електровелосипедів, які відзначаються високою продуктивністю і низьким споживанням електроенергії, — пріоритетний напрямок діяльності компанії «ВікеВох». Тут вважають, що саме ці електричні «вантажівки» можуть стати головними помічниками в мобільній доставці ресторанних страв, продуктів харчування та інших товарів із максимальною вигодою для власників бізнесу.

— Українська «Bayka» стала відкриттям для європейського ринку. Процес налагодження партнерських, а подекуди і дружніх зв'язків уже почався та має свої результати. Далі буде... —- підсумував Олександр Литвин.Катерина ДРОЗДОВА. Фото з альбому Олександра Литвина

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: велосипед, Литвин, виставка

Добавить в: