Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові попрощалися з захисником України 36-річним Олексієм Бабаковим
Рекламодателям
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

У Чернігові попрощалися з захисником України 36-річним Олексієм Бабаковим

 

Сьогодні у Чернігові в останню путь провели ще одного земляка - Бабакова Олексія Івановича, який ціною власного життя захищав Україну від ворога!Народився Бабаков Олексій 19 березня 1986 року у місті Потсдам Німецької Демократичної Республіки. У дитинстві разом з батьками переїхав до Чернігова, тут закінчив загальноосвітню школу №35, після чого вступив до Чернігівського юридичного інституту.

З 2021 року Олексій проходив контрактну службу у Збройних Силах України, а з початком повномасштабного ворожого вторгнення у складі 1-ї окремої танкової Сіверської бригади захищав Батьківщину від ворожих російських військ.

14 липня під час виконання бойового завдання з захисту суверенітету та територіальної цілісності України на Дніпропетровщині Бабаков Олексій загинув, до останнього подиху залишаючись вірним своєму військовому, а головне - громадянському обов'язку!

Сьогодні рідні та близькі, друзі та побратими Олексія провели його в останню путь, попрощавшись з Героєм-земляком у Катерининському соборі та поховавши загиблого Захисника на кладовищі у селі Забарівка.

Керівництво та особовий склад Чернігівського обласного ТЦК та СП висловлюють свої щирі співчуття родині загиблого Героя! Пам‘ять про нього назавжди залишиться у серцях кожного з нас!
Слава загиблим Героям!
Спочивайте з миром…

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бабаков, загинув

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!