Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Прилуках попрощалися із загиблим бійцем Андрієм Харченком
Error: Incorrect password!

Радио
Радио

У Прилуках попрощалися із загиблим бійцем Андрієм Харченком

 

Прилуки попрощалися із 37-річним Андрієм Харченком. Він загинув 14 липня в Луганській області під час артобстрілу. Провести земляка в останню путь до Іванівської церкви прийшли понад дві сотні містян: друзі, близькі, однокласники, вчителі.Андрій Харченко загинув під час виконання бойового завдання. Він був майстром відділення технічного обслуговування автомобільної техніки взводу забезпечення самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи, розповідає начальник групи морально-психологічного забезпечення Прилуцького РТЦК та СП Віталій Іценко.

«Андрій Андрійович Харченко, перебував зі своїми побратимами на території місцевої школи в Луганській області. Внаслідок влучення артилерійського снаряду школа була пошкоджена і загинуло багато військовослужбовців».

На захист України Андрій Харченко став добровільно. На початку російського вторгнення він за власним бажанням повернувся із-за кордону, де працював та став до лав ЗСУ, говорить сусідка родини загиблого Ганна Чумаченко.

«Ця людина свідомо пішла на війну, і він знав, що може бути так. Боляче! Мені особливо. Знала його із дитинства. Завжди був радісний, відкритий, добре обличчя. Є такі люди – світлі. І, нажаль, смерть забирає найкращих».

Андрій Харченко – корінний прилучанин та житель мікрорайону «Рокитний». У 2003 році завершив навчання у школі №3, далі – Ладанський ліцей із відзнакою.

«Андрій – дуже позитивний хлопець, дуже позитивна родина. Він ріс в любові до батьків, до дітей. В класі він нікого не зміг образити – позитивний, добрий. Дуже любив танцювати, був задіяний і в школі. Улюбленим предметом в нього була історія», – пригадує директор школи №3 Олександр Самусенко.

Провести в останню путь рідну людину, друга, однокласника, учня, земляка прийшли більше двохсот містян. Траурний мітинг-прощання відбувся біля Іванівської церкви.

Труну із тілом загиблого воїна пронесли на руках центральною вулицею Прилук – Київською: від Іванівської до Земської. В цей момент прилучани ставали на коліна.

У Андрія Харченка залишилися батьки, дружина, двоє дітей. Його поховали на місцевому кладовищі.Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Харченко, Прилуки, загинув

Добавить в:
 
 


Центр Комплект
Error: Incorrect password!