Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Семенівську міську лікарню перейшов у штат лікар-гінеколог з Чернігова

У Семенівську міську лікарню перейшов у штат лікар-гінеколог з Чернігова

 

Наші медики разом з військовими прийняли на себе перший удар після вторгнення росії, адже будь-які бойові дії супроводжуються великою кількістю поранених та вбитих. Отже, автоматично медична галузь перейшла на військовий режим роботи. Медичні працівники з честю переносять усі тяготи війни і підтримують гідний рівень надання лікарських послуг як пораненим військовим, так і цивільним пацієнтам. Починаючи з 24 лютого, у рази збільшилося навантаження на медичний персонал та заклади охорони здоров'я, які продовжують надавати медичну допомогу в умовах воєнного стану. У гарячих точках, на лінії фронту та по всій країні медики рятують людей, за що їм велика шана і повага.Наші лікарі самовіддано працювали всі 40 днів окупації Семенівщини, надавали весь спектр необхідних медичних послуг, жоден з них не залишив свого робочого місця і не покинув напризволяще своїх пацієнтів. Крім того, за останні три місяці вдалося залучити кількох лікарів до роботи в нашій лікарні. Хтось прийшов на тимчасові посади, а хтось вирішив тут залишитися. Одним з лікарів, які влаштувалися на постійне місце роботи, є акушер-гінеколог Костянтин Олегович Сучко.

Костянтину Олеговичу 33 роки, він закінчив Буковинський державний медичний університет по спеціальності «лікар акушер-гінеколог». Інтернатуру проходив у Києві та Чернігові, останнє місце роботи - КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради. Так зійшлися зірки, що у Костянтина Олеговича Сучко дружина родом із Семенівки, і це, мабуть, зіграло вирішальну роль у виборі місця роботи. Молода родина до кінця березня проживала у Чернігові і пережила всі жахи обложного міста з постійними обстрілами. Через руйнування медичних закладів Костянтин Олегович втратив роботу. І тут виникла ідея про працевлаштування за місцем народження дружини. Молодий лікар звернувся до керівництва КНП «Семенівська міська лікарня» Семенівської міської ради, і його з радістю прийняли до колективу. Нашій лікарні, станом на травень, дійсно був потрібен такий лікар. За даним профілем працювала тільки Тетяна Миколаївна Нестеренко, і навантаження на неї було значним.

Отже, акушер-гінеколог Костянтин Олегович Сучко з 12 травня став до роботи. Колектив Семенівської міської лікарні привітно зустрів нового колегу. Під час ознайомлення з обов'язками та наявним обладнанням Костянтин Олегович був приємно вражений рівнем забезпеченості закладу. Деяке медичне обладнання не гірше, ніж в обласному центрі, адже керівництво відділення і лікарні постійно працюють над поліпшенням рівня технічного забезпечення медзакладу, і це дуже важливо. Лікар акушер-гінеко- лог вже повністю завантажений роботою.

Окрім основних професійних обов'язків, Костянтин Олегович Сучко, як і всі лікарі, залучений до чергування. У лікарні повинен постійно бути черговий лікар, адже хвороби і травми не обирають тільки робочі дні і час доби. Як зауважив лікар, це ще одна можливість самовдосконалення, адже на чергуванні доволі часто доводиться використовувати знання й з інших напрямів медичної освіти, які були отримані під час навчання та проходження інтернатури.


На жаль, результатом медичного реформування останніх років стало поступове закриття пологових будинків у лікарнях колишніх райцентрів.

Були значно підвищені кількісні вимоги до таких відділень, і на даний час породіллі можуть народжувати тільки в Корюківській та Новгород-Сіверській лікарнях. Хоча під час окупації приймали пологи і в нашій лікарні, і чудово з цим впоралися завдяки фаховим умінням лікаря акушера-гінеколога Тетяни Миколаївни Нестеренко.

За місяць роботи лікар акушер-гінеколог Костянтин Олегович зарекомендував себе як відповідальний та знаючий справу спеціаліст. Усі пацієнтки дуже добре відгукуються про нового лікаря. Колектив лікарні також гарної думки про молодого колегу.

Костянтин Олегович добре відгукується про наших людей: «Здебільшого всі люди доброзичливі та позитивні. Колеги - просто чудові, за найменшої потреби приходять на допомогу. Атмосфера в колективі дружня і привітна. Користуючись нагодою, хочу привітати колег з прийдешнім святом - Днем медичного працівника і побажати якнайшвидшої перемоги та міцного миру, злагоди в сім'ях та доброго здоров'я!».

Всі інші лікарі також звертаються до населення Семенівської громади: «Не бійтеся звертатися до лікарів! Ми завжди раді надати потрібну консультацію і посприяти у зміцненні здоров'я і виявленні різних хвороб на ранніх стадіях. Так, здебільшого до вузькоспеціалізованих лікарів потрібно мати направлення від сімейного лікаря, але є і лікарі, до яких, у разі виникнення проблем зі здоров'ям, можна звертатися напряму. Направлення не потрібне у разі звернення до гінеколога (в тому числі дитячого та підліткового віку), психіатра (в тому числі дитячого та підліткового), нарколога, стоматолога (ургентна допомога для всіх та планова для дітей), фтизіатра (зокрема і дитячого), педіатра, а також до лікаря, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями».

Джерело: Газета "Життя Семенівщини" від 16.06.2022, Сергій ВИСОЦЬКИЙ. Фото Сергій Висоцький

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сучко, Семенівка, лікар, акушер-гінеколог

Добавить в: