Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прийшла квитанція від «Нафтогазу»: переплату забрати можна, а от боргів не пробачать

Прийшла квитанція від «Нафтогазу»: переплату забрати можна, а от боргів не пробачать

 

Жителі області отримали нові квитанції за газ. Із боргами в місячну мінімальну пенсію. Вісім тисяч абонентів автоматично перевели від постачальника ТОВ «Чернігівгаз Збут» до акціонерного товариства «Нафтогаз України».— «Чернігівгаз Збут» обслуговує тільки юридичні особи. — каже Наталія Кузьменок, представник ТОВ «Чернігівгаз Збут». — 3 8 червня нам стало відомо, що з 1 травня всі побутові споживачі були переведені до постачальника останньої надії. Ми виконуємо свої зобов’язання.

— Чому в тих, хто справно платив, з'явилися борги?
— Я не можу сказати, чому так сталося. Ми не маємо доступу до бази даних «Нафтогазу» і не можу пояснити, яким чином ця компанія виставляла споживачам такі рахунки. Представництва їхнього в Чернігові, наскільки я знаю, немає. Якщо є постачальник, який виставив рахунок, то логічно, що його треба сплачувати.
— Що робити тим, у кого переплата? — зітхає Володимир Кушлід з Ічні. — Завжди старалися платити вчасно, а інколи і наперед. А тепер, виходить, в одній компанії переплата, а в іншій борг.


— Є клієнти, у яких лишилися перед нашою компанією заборгованості, їм потрібно розрахуватися. Таким клієнтам були направлені квитанції. Якщо на особовому рахунку є переплата, треба написати заяву. Вони є у всіх точках контактів. Також бланки можемо надіслати поштою, якщо людина до нас звернулася. Або може написати заяву в довільній формі, в якій просить повернути кошти. І завірені, з датою і підписом власника, ксерокопії документі в: першої і другої сторінок паспорта, ідентифікаційного коду, номера рахунку, на який треба повернути гроші і копію квитанції. Ми перевіримо і надішлемо переплату. Якщо споживач прийшов до відділення, усі копії робляться на місці, — продовжує Наталія Кузьменок, представник ТОВ «Чернігівгаз Збут».

— Якщо в людини немає банківського рахунку?
— Це питання зараз вирішується, як повертати кошти людям на руки. Поки що таких випадків не було. Літнім людям рекомендуємо звертатися до точки контакту.
—У нас поки нічого не змінилося. Буде дві платіжки: окремо за доставку і окремо за використаний газ, але вже від іншого постачальника, — каже Алла Ярова, голова правління АТ «Чернігівгаз».

— Ви отримали свою квитанцію?
— Поки ще ні. Але сусіди вже питали. Ми прикордонна область. Чотири райони признали, як зони бойових дій. Листоношам важко буде доносити квитанції вчасно.

Джерело: газета «Вісник Ч» від від 7 липня 2022 року, Юлія Семенець

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Нафтогазу, Ярова

Добавить в: