Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У муніципалітеті відбулася зустріч з людьми, чиї будинки за висновками експертів підлягають знесенню
Рекламодателям

Радио
Радио

У муніципалітеті відбулася зустріч з людьми, чиї будинки за висновками експертів підлягають знесенню

 

Три багатоквартирні будинки в Чернігові за висновком експертів підлягають внесенню. Руйнування спричинені армією РФ не дозволяють людям там проживати. В муніципалітети відбулася зустріч з мешканцями цих будинків.Олександр Атрощенко заступник міського голови Чернігова:
- Жабинського, 14, Старий вокзал, 2 і Тургенєва, 22. Зараз уже є звіти експертів, які надали висновки що будинки за цими адресами не підлягають ремонту, їх треба демонтувати. Ми повідомили людей, що перед демонтажем, ми будемо відключати комунікації.
- Зараз є ряд питань: коли, що і яким чином буде відбудовуватись. Але ми не можемо в повній мірі відповісти на ці питання, тому що війна поки триває. Держава де брати гроші - не знає. Ті закони, які планувались що терміново приймуться - №7198 (по розселенню), їх поки нема.

В цих будинках є декілька вцілілих квартир, проте міцність і надійність всієї конструкції порушена, а відповідно проживати там - небезпечно. Місто замовило експертизи в експертних організацій і отримало відповідні висновки.

Зобов’язання, зруйноване, внаслідок бойових дій житло бере на себе держава. Але поки що такого механізму нема, у муніципалітеті намагаються знайти тимчасовий вихід з ситуації.

На зустрічі йшлося, що людей не кинуть напризволяще - місто допомагає, як може. Зокрема тим, кому ніде жити запропонували надати тимчасове житло у гуртожитках.

Так, заступник мера Чернігова Сергій Фесенко повідомив, що у розпорядженні міста є 5 гуртожитків, у яких є 121 вільна кімната.

З часом можуть з’явитися і модульні будинки для тимчасового проживання. Місто вже подало пропозиції до військової адміністрації.Джерело: телеканал «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: житло, Атрощенко, Фесенко

Добавить в:
 
 


Центр Комплект