Рекламодателям

Радио
Радио

Вуйко Синяк глумився над дочкою?

 

60-річного Володимира Синяка в селищі Куликівка знають, як вдівця, котрий має коня і ним заробляє на життя. Постійному дядька звуть Вуйко, бо він родом із заходу. Його підозрюють у тому, що глумився над донькою. У Синяка трос дітей Сини, 22 та 15 років, та 17-річна дочка. Дівчинка ходила до другого класу, коли померла матір. Нині вона десятикласниця, навчається в школі-інтернаті.


Кажуть, дівчина потрапила в патронну родину і там відкрила свою таємницю (Патронатна сім'я - сім'я у якій за згоди всіх її членів тимчасово, від одного до шести місяців, здійснюється догляд, виховання та реабілітація дитини на період подолання її батьками складних життєвих обставин. Розмір грошового забезпечення патронатного вихователя — від 12 405 гривень на місяць плюс виплати на дитину).

Після цього чоловіком зацікавилися поліція, його затримали. Говорять, брати помічали, що іноді батько зачинявся з сестрою в кімнаті, та їм і в голову не приходило, що відбувається нехороше. Якщо провина підозрюваного Синяка буде доведена йому загрожує до десяти років тюрми.

Джерело: газета «Вісник Ч» від 30.06.2022, Валентина ОСТЕРСЬКА

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Куликівка, вдівець, домагання

Добавить в:
 
 


Центр Комплект